ارائه جدیدترین چربی محافظت از شکمبه

ارائه جدیدترین چربی محافظت از شکمبه

ولکا ویلمر

یک چربی جدید محافظت شده. از شکمبه را در EuroTier 2018 ارائه  کرد.

مگا مکس برای تعادل بهینه تولید و وضعیت

 ولکا ویلمر مفتخر. به ارائه مگا مکس است. مکمل چربی چند منظوره. برای گاوهای شیرده. و سایر نشخوارکنندگان. با هدف بهبود تولید شیر. چربی شیر. باروری و وضعیت بدن در دوران شیردهی. این جدیدترین چربی محافظت شده. از شکمبه در خانواده محصولات مگالاک است.

مگا مکس مزایای نمک کلسیم و C16 بالا را ترکیب می کند. و بنابراین برای کل دوره شیردهی مناسب است .  

یک محصول برای تمام رژیم های شیردهی

مگا مکس اسیدهای چرب C16: 0 و C18: 1 را با نسبتی ترکیب می کند. که در طول دوره بحرانی اوایل شیردهی موثرتر است. تا تولید شیر و وضعیت بدن را متعادل کند.

 C18: 1 اسیدهای چرب تضمین می کند. که گاو در ابتدای شیردهی وزن بدن خود را کاهش نمی دهد. و در نتیجه به بهره وری بهتر کمک می کند. در مراحل میانی و بعدی شیردهی. اسیدهای چرب C16: 0 درصد چربی شیر و تولید شیر را بهبود می بخشد. این ترکیب مگا مکس را به یک راه حل مناسب. برای مکمل های چربی برای دامداران تبدیل می کند.  

تعادل بین شیر و چربی بدن

این چربی جدید محافظت شده. از شکمبه بر اساس آخرین تحقیقات. علمی در زمینه تامین چربی برای گاوهای پرواری ساخته شده است. دکتر ریچارد کرکلند. متخصص تغذیه از ولاک ویلمار توضیح می دهد. “این مطالعه بینش جدیدی را در مورد تأثیر اسیدهای چرب ساده. بر توزیع مواد مغذی. بین شیر و چربی بدن. در گاوهای شیری معرفی کرد. با تعادل مناسب C16: 0 و C18: 1. اسیدهای چرب همزمان می توان.  تولید چربی شیر را افزایش داد. و از دست دادن وضعیت بدن. در ابتدای شیردهی را محدود کرد .

 TMR یا گرانول های (گلوله های) مرکب

 دامداران می توانند. مگا مکس  را با مخلوط کردن. آن با سایر خوراک ها به عنوان بخشی. از کل جیره مخلوط خود (TMR) به رژیم غذایی اضافه کنند. چربی های محافظت شده. از شکمبه را می توان. از طریق خوراک های. مخلوط نیز تهیه کرد. آسیاب های علوفه می توانند. از مگا مکس برای. افزایش غلظت C16:0 . در گرانول های پیچیده بدون به خطر انداختن. کیفیت دانه استفاده کنند.  

در پودر های چربی “نیکو رشد پایا”  نیز شاهد این تأثیرات شگفت انگیز هستیم .

منبع: سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره مصرف و استعلام قیمت مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا، پودر چربی کلسیمی و پودر چربی خالص به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنالیز و نحوه مصرف لطفأ به قسمت کاتالوگ محصولات مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا، پودر چربی کلسیمی، پودر چربی خالص سایت مراجعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *