تولید مکمل ها

تولید مکمل ها

 در بهار امسال. با در نظر گرفتن گزینه هایی. برای به حداقل رساندن. درصد خطر چربی شیر با فشار. رژیم غذایی روی گاوها و فقدان. فیبر موجود ضروری است. مکمل های حاوی کنسانتره. مناسب و محصولات چربی خاص (“High-C16”) می توانند. به کاهش این خطرات کمک کنند.  

چرای گاو نشان‌دهنده.

یک دوره تغییر رژیم غذایی. قابل توجه است. زیرا حیوانات با علف‌های تازه. با مکمل‌های غذایی کمتر. نسبت به سیلوی تخمیر شده. و سطوح کنسانتره. بالاتر سازگار می‌شوند. مصرف زیاد علف تازه می تواند. بهره وری شیر را افزایش دهد. اما اغلب بر ترکیب شیر. (به ویژه درصد چربی شیر). تأثیر می گذارد.

چمن اوایل فصل با فیبر کم. و قابلیت هضم بالا. غلظت بالای کربوهیدرات های. محلول در آب به سرعت. مشخص می شود. این منجر به فیبر کم اثر فیزیکی. برای تحریک شکمبه. افزایش اسیدیته و کاهش pH شکمبه می شود.

با این حال.

علف‌های بهاری آبدار. معمولاً حاوی حدود ۳ % چربی هستند. که بیشتر آن‌ها بسیار غیراشباع. و به طور بالقوه بسیار فعال. در شکمبه هستند. اسید α-لینولنیک (C18: 3). معمولاً ۶۰-۷۵٪ از کل اسیدهای. چرب موجود در علف را تشکیل می دهد. در حالی که. اسیدهای پالمیتیک (C16: 0). و لینولئیک (C18: 2). فراوان تر هستند (بین ۶ تا ۲۰٪).

 گاوهای شیری. در حال چرا می توانند. روزانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ گرم چربی آزاد. غیراشباع بالا مصرف کنند. که منجر به کاهش هضم فیبر و عملکرد. حیوانی (مثلاً درصد چربی شیر) می شود. این اثرات منعکس کننده. اثرات منفی ثابت سطوح. بالای چربی “آزاد” بر تخمیر. میکروبی شکمبه و ایجاد. اثر “لغزش چربی” است.

که هضم فیبر را کاهش می دهد. گرایش گاوها به چرای این علف های آبدار. بدون مکمل های کافی برای. جلوگیری از اثرات نامطلوب باعث کاهش. قابل توجهی در چربی شیر می شود. به ویژه پس از. دوره های طولانی تغذیه بسته. که باعث کاهش. ذخایر خوراک. در بسیاری از مزارع می شود.  

ویژگی های تحلیلی چمن نشان می‌دهد.

که مکمل‌های فیبر بالاتر ممکن است. در ابتدای فصل مناسب‌تر باشند. و مکمل‌های نشاسته بالاتر. در پایان فصل مناسب‌تر باشند.

با این حال. نوع کنسانتره. تأثیر قابل توجهی. بر ترکیب شیر دارد.  کنسانتره های نشاسته ای. برای کاهش درصد چربی شیر. و افزایش درصد پروتئین شیر ارائه می شود.

تغذیه با منابع فیبر اضافی می تواند. به کاهش درصد چربی شیر کمک کند. اما در صورت محدود بودن. مصرف انرژی ممکن است. منجر به کاهش عملکرد شود. سطوح بالای کنسانتره نشاسته می تواند. به طور بالقوه تامین انرژی را افزایش دهد. که می تواند. خطر اسیدوز. را افزایش دهد. و مشکلات چربی. شیر را تشدید کند.

با این حال. گنجاندن منابع چربی مناسب. “محافظت شده از شکمبه”. در رژیم غذایی. پتانسیل افزایش تراکم. انرژی رژیم و تغییر محتوای شیر را بدون. افزایش خطر ناراحتی. شکمبه ارائه می دهد.  

درصد افزایش. ویژه در چربی شیر را می توان. با گنجاندن مکمل های. چربی C16 بالا. یک اسید پالمیتیک که سطوح بالای چربی. شیر را تحریک می کند. به دست آورد. ثابت شده است. که این اسید چرب. تولید چربی شیر را. افزایش می دهد. مکمل های سطح پایین. (۳۰۰-۵۰۰ گرم در گاو در روز) معمولاً می توانند. چربی شیر را ۰.۲-۰.۳٪ افزایش دهند .

 نیکو رشد پایا. حاوی ۸۸ %  از اسیدهای چرب فعال C16 است و یک مکمل عالی برای گاو است. که به حفظ درصد چربی شیر. در رژیم های غذایی. سخت کمک می کند.  

با بهبود شرایط آب و هوایی. که منجر به رشد قوی چمن. و کمبود علوفه زمستانی. در مخازن برای کمک به شستشوی چمن بهاره. احتمال بروز. و حجم چربی شیر. پس از فعالیت بیشتر خواهد بود.

با این حال.

در نظر گرفتن نوع مکمل کنسانتره ارائه شده. و مکمل چربی مناسب. محافظت شده. از شکمبه می تواند. مشکلات را کاهش داده. و تولید و ترکیب شیر را بهبود بخشد.

منبع: سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر. مشاوره مصرف و استعلام قیمت  مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا. پودر چربی کلسیمی و پودر چربی خالص. به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *