بهینه سازی چربی ها برای افزایش بهره وری.

حسابگری

بهینه سازی چربی ها در گله های شیری برای افزایش بهره وری

مکمل چربی: کاهش پیچیدگی

تغذیه گاوهای شیری یک عمل متعادل کننده ظریف است. اما چه زمانی به درستی فهمیده شد؟ با حفظ سلامت و بارور نگه داشتن گله. پتانسیل افزایش بهره وری و افزایش چربی شیر را دارید. بنابراین. شما باید از بهینه کردن چربی تغذیه رایگان به طور کامل استفاده کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید. این است. که مقادیری را در خوراک گله خود اضافه کنید. و بلافاصله محاسبه کنید. که چه مقدار چربی باید در طول شیردهی به رژیم غذایی گله خود اضافه کنید.

چرا اندازه گیری صحیح چربی ها مهم است؟

در نتیجه چربی کم. شما سود بسیار زیادی را از دست خواهید داد. زیرا گله شما هرگز به پتانسیل خود نمی رسد. علاوه بر این. ممکن است کاهش چشمگیر وضعیت بدنی را بدون مقدار مناسب چربی رژیم غذایی. به خصوص در اوایل شیردهی تجربه کنید.

چربی کم. سود کمتر.

اشتباهات غذایی که دامداران باید از آنها اجتناب کنند. با این حال. باید در نظر بگیرید که:

چه نوع چربی ارائه می شود. نحوه نگهداری شکمبه سالم در گاوهای شیری. بهینه سازی تغذیه. افزایش سود.

با افزایش بهره وری. محتوای چربی و خطر سود. اطمینان از اینکه گله شما مقدار مناسب چربی رژیم غذایی را دریافت می کند. منطقی نیست.

از روش محاسبه زیر برای تعیین اینکه آیا سطح چربی فعلی در رژیم غذایی شما بهینه است یا اینکه توانایی خود را برای افزایش سود و تولید محدود می کنید. استفاده کنید.

محاسبه چربی

به یاد داشته باشید. همه چربی ها یکسان نیستند

اسید پالمیتیک باعث افزایش چربی شیر می شود. اولئیک به بهبود وضعیت بدن کمک می کند. لینولنیک می تواند برای باروری مفید باشد.

نکته: چربی های مختلف فواید و خطرات متفاوتی دارند. شما می توانید سال ها صرف تحقیق در مورد ترکیب های بهینه اسیدهای چرب برای بهره وری گله های شیری خود کنید. خوشبختانه نیازی به آن نیست، زیرا ما قبلاً آن را انجام دادیم. ما تعدادی مکمل چربی اثبات شده و مقرون به صرفه داریم که به سلامت کسب و کار و شادی گله شما کمک می کند.

دامداری یک حرفه پرمشغله و پرمشغله است.

منبع: سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره مصرف و استعلام قیمت مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا، پودر چربی کلسیمی و پودر چربی خالص به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *