حفظ سطح انرژی در چمن برای حفظ بهره وری

حفظ سطح انرژی در چمن برای حفظ بهره وری

نیل بیرکت از Volac می گوید. که مشکلات بهره وری بالقوه باید. در تابستان امسال مورد توجه قرار گیرد. وگرنه تولیدکنندگان لبنیات. شروع به افزایش. هزینه های. اضافی گله خواهند کرد. نتایج کارآزمایی. همراه با تجربه دست اول از کشاورزان لبنی. نیوزیلند. تأیید می‌کند. که گنجاندن چربی‌های. محافظت‌شده با شکمبه در رژیم غذایی. وضعیت بدن را بهبود می‌بخشد. و می‌تواند. به تنهایی. از نظر بهره‌وری. بازگشت سرمایه را فراهم کند.

بازار بی ثبات جهانی شیر. در این فصل. باعث عدم اطمینان قیمت می شود. و تولیدکنندگان را وادار می کند. تا در هزینه ها صرفه جویی زیادی کرده. و خوراک را در طول دوره. چرا کاهش دهند. گول نخورید. این بهترین زمان برای تولیدکنندگان است. که دائماً به جزئیات توجه کنند. به ویژه آنهایی که گله های بهاره دارند. این شامل حفظ سطح انرژی در جیره برای تکمیل. علف‌های پر پروتئین می‌شود.

در غیر این صورت. گاوها شروع به دوشیدن شیردهی خود می‌کنند. و در نهایت دچار. مشکلات باروری می‌شوند. که هزینه‌های عمده اما بسیار واقعی. را برای گله به همراه دارد.

“گاوهایی که وضعیت بدنی. خود را از دست می دهند. نقش مهمی در درک ضعیف. گله ملی تا اولین سطح خدمات دارند. داده‌های گله‌های Kingshay «مدیر بهداشت». نرخ خدمات اول لقاح را ۳۶ %.  و میانگین فاصله زایمان ۴۱۰ روز را گزارش می‌دهند.

(تمرکز هزینه‌های لبنی. ۲۰۱۵). هر روز فاصله زایمان طولانی ۴.۱۳ پوند است. او می گوید. «گاوهای آبستن بسیار ارزشمندتر. از گاوهای خالی هستند. “تغذیه یک رژیم غذایی متعادل. از جمله انرژی از چربی های. محافظت شده توسط شکمبه. مطمئناً سرمایه ای است. که در حال حاضر و در میان مدت. و درازمدت سودآوری خواهد داشت.”

نتایج آزمون

طبق آزمایشی. در گله کالج Myerscough در لنکاشیر. تغذیه گاوها با چربی های محافظت شده. از شکمبه به عنوان منبع انرژی متمرکز. در علف باعث بهبود وضعیت بدن شد.

به گاوهای تازه زایمان کرده. در گله متوسط ​​۸۳۰۰ لیتری کالج. رژیم غذایی TMR و کنسانتره حاوی چربی محافظت شده در شکمبه. مگالاک با نرخ ۲ یا ۶ % ارائه شد. گاوها در مجموع ۱۶ هفته. به این رژیم ها ادامه دادند. اما در چهار هفته آخر مطالعه از هفته ۱۲ شروع به مصرف علف کردند.

امتیاز وضعیت بدن بین دو گروه. تا زمان مشارکت مشابه بود. در آن مرحله گاوهایی که با نسبت. بیشتری از چربی محافظت شده در شکمبه تغذیه می‌شدند. انرژی کافی برای. حفظ وضعیت بدن دریافت می‌کردند. در حالی که علف بهاره حاوی سطوح. نسبتاً بالایی پروتئین بود. آنها در حالت هدف کمی کمتر از ۳ باقی ماندند. در حالی که آنهایی که رژیم غذایی کنترل را ارائه کردند. وضعیت قابل توجهی. را از دست دادند.

حقایق مزرعه نیوزلند

برای راجر بلانت. کشاورز نیوزلندی که ۵۰۰ گاو هلشتاین فریزین را در همیلتون نیوزیلند پرورش می دهد. افزودن چربی شکمبه حفظ شده. بخش کلیدی رژیم غذایی است. در مزرعه کاراپیرو. با میانگین ۸۰۰۰ لیتر. تمرکز زیادی بر تولید علف است. اما او همچنان. به مکمل غذا برای. «پر کردن شکافی» که علف به تنهایی. قادر به پر کردن آن نیست. ادامه می‌دهد. مکمل ها دو بار در روز به عنوان. خوراک بافر به شکل مخلوطی از سیلاژ ذرت. هسته خرما و روغن محافظت شده. از شکمبه ارائه می شوند.

«کسب و کار ما کاملاً سود محور است. راجر توضیح می‌دهد. که ما مجبور شده‌ایم. به سختی در مورد هزینه‌های تولیدمان فکر کنیم. و بر اساس آن دوباره تنظیم کنیم. به خصوص زمانی که قیمت. شیر ​​منعکس کننده. روند بازار جهانی و کاهش آن است. اما ما هرگز چمن را. از دست نمی دهیم.

و دانستن نحوه استفاده. از مواد افزودنی تفاوت ایجاد می کند. ما معتقد نیستیم. که استفاده از ۱۰۰٪ چمن برای تولید راه حلی است. ما از چربی محافظت شده مگالاک. شکمبه برای سه فصل استفاده کرده‌ایم. و می‌توانیم مزایای هزینه را ناشی از تامین انرژی اضافی. و حفظ شرایط در طول فصل شیردوشی ببینیم.

در این مبارزه.

شاهد بهبود نرخ حاملگی از ۶۲ % به حدود. ۷۵ % بودیم و نرخ باطل از ۱۵ % به. ۹ % کاهش یافت. دوره جفت گیری گله ۱۲ هفته است. و در ۸۴ روزگی گوساله می شود.

او می افزاید. مزیت فوق العاده این است. که نسبت گاو خالی کمتر است. که امکان از شیر گرفتن کمتر. حفظ الگوی سفت زایش و تمرکز بیشتر بر بهره وری حیوانات. برای انتخاب و جایگزینی را فراهم می کند.

منبع: سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر. مشاوره مصرف و استعلام قیمت مکمل های. پودر چربی نیکو رشد پایا. پودر چربی کلسیمی و پودر چربی خالص. به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *