منشور اخلاقی

با استعانت از خدای متعال و با هدف کسب رضایت او پیمان می بندیم، به منظور تحقق اهداف والای شرکت کیمیا رشد صنعت البرز و ارائه خدمات مطلوب و ارزش آفرین به مشتریان و حرکت مستمر  به سوی تعالی سازمانی در صنعت تهیه مکمل های پودر چربی برای خوراک دام و طیور کشور، همواره متعهد و مجری اصول اخلاقی زیر باشیم:

 1. خداوند را همواره ناظر بر رفتار و اعمال خود دانسته و به منظور کسب رضایت او از طریق رعایت اصول اخلاقی و اعتقادی کوشا بوده و عدالت، شرف را سر لوحه گفتار و کردار خود قرار دهیم.
 2. بر رعایت و اجرای کامل قوانین کشور و مقررات و ضوابط اداری شرکت در همه حال پایبند باشیم.
 3. مشتری را به عنوان یک شریک تجاری، عاملی برای رشد و بقای خود دانسته و خود را متعهد به پاسخگویی و امانت داری و شفافیت در قبال او بدانیم.
 4. در سازمان خود حفظ کرامات انسانی کارکنان را بستر دیگر رفتارهای سازمانی قرار دهیم و احترام به مشتری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
 5. خلاقیت و نوآوری مورد اهتمام جدی ماست از این رو به ‌ایده‌ ها و افکار نو و کاربردی توجه داریم و برای اجرایی کردن آن‌ها به‌شکل منطقی در مجموعه تلاش می‌کنیم.
 6. هرگونه انتقاد، اظهارنظر و پیشنهاد از سوی مشتریان و همکاران را مشتاقانه ارج نهاده، انتظارات، توقعات، نیازها و شکایات مشتریان را فرصتهای راهبردی برای بالندگی و بهسازی فرآیندهای درون سازمانی دانسته و از آن در راستای ارتقای خود و شرکت استفاده نماییم.
 7. همواره در ارتقاء تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن بادیگر همکاران در چارچوب ضوابط، کوشش نموده و خود را متعهد به جبران سرمایه گذاری شرکت در امر آموزش خود از طریق انجام مسئولیت های محوله و همچنین تولید و ارائه مستندات دقیق و کافی جهت انتقال نتایج حاصل از اجرای فعالیتهای خود به دیگر همکاران شرکت بدانیم.
 8. پاسخگویی صادقانه، صریح و احترام‌آمیز نسبت به مشتریان خود را جزء وظایف سازمانی خود می‌دانیم.
 9. همواره روحیه انتقادپذیری داشته و انتقادات سازنده دیگران را به ‌عنوان فرصتی برای اصلاح و بهبود خود و فعالیت ‌های خود می دانیم.
 10. در انجام وظایف و مسئولیت‌ها پشتکار و جدیت داشته و آنها را با دقت، صحت و به موقع انجام دهیم.
 11. احترام و رعایت انصاف در قبال رقبا را ضروری دانسته و معتقدیم رقابت، باید با رعایت اصول اخلاق حرفه ای و اخلاق کسب و کار، انجام پذیرد.
 12. بهبود مستمر و ارتقای بهره‌وری و صرفه‌جویی را سرلوحه ذهن خود قرارداده تا از این راه در همه کوشش‌ها پیشرفت و کامیابی تدریجی ولی پیوسته پدید آید.
 13. در جهت حداکثر کردن کیفیت (پایبندی به استانداردهای کیفیت و ارتقاء آن) تلاش می کنیم و اطلاع رسانی به موقع، دقیق و کامل را در مورد محصولات تولیدی شرکت انجام می دهیم
 14. در جهت رعایت قیمت عادلانه (مناسب)، تحویل به موقع محصول و سرعت در ارائه خدمات، تحویل بی عیب محصول به مصرف‌کنندگان، تنوع در محصول و خدمات و توسعه نیاز مشتری، تأمین تقاضای کمی مشتری، ارائه تسهیلات مالی به مشتری، جبران خسارتهای ناشی از عملکرد شرکت، رابطه آسان مشتری با شرکت، ارائه خدمات ویژه، حمایت معنوی از مشتری، پایبندی به قراردادها قدم بر می داریم.
 15.  در جهت رعایت حریم شخصی مشتریان، مواجهه صادقانه، صریح توأم با احترام با مشتری، پیش بینی پذیری شرکت و اعتماد به مشتری قدم بر می داریم.
 16. در ارائه خدمات بهینه به مشتریان دقیق و ساعی خواهیم بود و با آموزش مستمر در جهت ارتقاء دانش فنی و تخصصی و میزان آگاهی و اطلاع خود تلاش می کنیم.
از خداوند بزرگ می خواهیم که ما را در جهت تحقق اهداف بلند صنعت خوراک دام و طیور کشور و رعایت کامل اصول اخلاقی برشمرده شده در فوق، موفق بدارد.
منشور اخلاقی
منشور اخلاقی شرکت کیمیا رشد صنعت البرز