کدام اسید چرب برای گله گاوهای شیری من؟

ما می دانیم. که اغلب در اینجا در Volac Wilmar درباره اسیدهای چرب صحبت می کنیم. اما این چیزی است. که ما به آن علاقه زیادی داریم. و سرمایه گذاری زیادی در تحقیقات خود انجام می دهیم.

وقتی نوبت به تصمیم گیری. برای تغذیه گاوهای شیری شما می رسد. این میدان مین نیست که تصور می کنید. به زبان ساده. نیاز گله گاوهای شیری شما. به اسیدهای چرب با آنچه واقعاً می خواهید. به دست آورید تعیین می شود.

نتیجه مطلوب: من شیر بیشتری می خواهم

در اوایل شیردهی. به دلیل انگیزه ژنتیکی گاو شیری برای تولید شیر. نیاز به انرژی زیاد است. اگرچه تمام اسیدهای چرب انرژی را فراهم می کنند. که می توان از آن برای تولید شیر استفاده کرد. اما مکمل ها بر اساس واکنش. به دست آمده متفاوت خواهند بود.

مگالاک (در برند داخلی شرکت کیمیا رشد صنعت البرز نیکو رشد پایا)

یک مکمل ایده آل برای تغذیه در اوایل شیردهی است. زیرا حاوی اسیدهای چرب C16:0 (48%) و C18.1 (36%) محافظت شده. در شکمبه به شکل نمک های کلسیم است. این حفظ اسیدهای چرب به این معنی است. که آنها بدون ایجاد اختلال در هضم فیبر یا باکتری های شکمبه از شکمبه عبور می کنند. و سپس در روده کوچک هضم می شوند. و به عنوان انرژی آزاد می شوند. کسر C18:1 مگالاک به کاهش از دست دادن. وضعیت بدن کمک می کند. که در اوایل شیردهی بسیار مهم است.

آیا می دانستید. میانگین افزایش تولید شیر با تغذیه مگالاک که در ۱۸ مطالعه تحقیقاتی ثبت شده است. ۲.۳ لیتر در گاو در روز از مکمل استاندارد ۴۵۰-۵۵۰ گرم در هر گاو در روز است.

نتیجه مطلوب: من چربی شیر بیشتری می خواهم

وقتی صحبت از افزایش چربی شیر می شود. C16:0 یک نقش اصلی است. اینجاست که محدوده مگافت خودش را نشان می دهد.

مکمل های C16:0 بالا در تحریک. تولید چربی شیر بسیار موثر هستند. اما بررسی وضعیت بدن گاوها مهم است. زیرا اسیدهای چرب C16:0 می توانند. وزن بدن را افزایش داده و باعث. از دست دادن وضعیت گاوها شوند.

مگافت۸۸؛ ۸۸ % از اسیدهای چرب C16:0 افزایش دهنده چربی. یک مکمل کلیدی برای این هدف است.

نتیجه مطلوب: من می خواهم بهره وری گاوها را افزایش دهم

پرورش گاو در تولید شیر بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما بر حفظ و بهبود عملکرد. بهینه گاو تمرکز زیادی داریم.

عنصر اصلی بهره وری بالا “انرژی” است. که مکمل های چربی. آن را به وفور تامین می کنند. با این حال. هر مکمل مورد استفاده مانند. C18:1 باید در نظر گرفته شود. که مخلوط اسیدهای چرب. اسید چرب ضروری برای بهبود رشد. و بقای تخم‌های در حال رشد است. مگالاک مکمل انتخابی برای تمرکز. بر باروری در این دوره خواهد بود.

اسیدهای چرب امگا ۳ به احتمال زیاد. در گاوهایی که به مراتع یا علف سبز. دسترسی ندارند بسیار مفید است. مگافلکس در این سناریوها یک گزینه خواهد بود. و تقریبا یک سوم چربی این. اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ است.

یک محصول که برای همه مناسب است

خواه شیر بیشتر. چربی شیر بیشتر. یا افزایش بهره وری گاو. مگامکس محصول نهایی برای تمام مراحل شیردهی است. فرمول منحصر به‌ فرد. با تعادل تحقیقاتی ثابت شده. از اسیدهای چرب C16:0 و C18:1، نشان داده شده است. که تولید شیر. چربی شیر و عملکرد وضعیت. بدن را بهبود می‌بخشد. و آن را در بسیاری از محصولات. لبنی استفاده می‌کند.

منبع: سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر. مشاوره مصرف و استعلام قیمت. مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا. پودر چربی کلسیمی ، پودر چربی کلسیمی پلاس و پودر چربی خالص. به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر. در مورد آنالیز و نحوه مصرف. لطفأ به قسمت کاتالوگ محصولات مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا. پودر چربی کلسیمی، پودر چربی خالص سایت مراجعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *