رژیم غذایی موفق در زمستان.

۷ راه برای داشتن یک رژیم غذایی موفق در زمستان

فقط کشاورزان در تابستان به زمستان و در زمستان به تابستان فکر می کنند. اما دلیل این امر این است. که فکر کردن به آینده کلید موفقیت است. از آفتاب لذت ببرید و بپرسید: “این زمستان در سبد های تغذیه خود چه خواهم گذاشت؟” خیلی طبیعی است. که اینطور فکر کنیم. با این حساب. چگونه بفهمیم که تغذیه زمستانی واقعاً موفق است ….

تحلیل سیلوها

اگر می خواهید. برای تغذیه موفقی داشته باشید. به سیلو با کیفیت نیاز دارید.

اولویت اول شما باید با تحلیل سیلو شروع شود. به این ترتیب می توانید. به طور کامل کیفیت خوراک پایه را تعیین کنید. برای تعیین نیازهای کل انرژی متابولیزه شده. و مکمل های مناسب برای ماکرو مغذی های ضروری. از جمله فیبر. نشاسته. قند و پروتئین و … اضافه کنید.

انبار

اکنون وقت آن است که بپرسیم. آیا غذای کافی دارید؟ آیا تجهیزات کافی دارید؟

شما باید مطمئن شوید. که تجهیزات کافی در شرایط مناسب برای تغذیه فصل زمستانی دارید. همچنین مهم است. که از در دسترس بودن ذخایر خوراک آگاه باشید. بنابراین زمان کافی برای برنامه ریزی هزینه ها و بازپرداخت خوراک دارید.

فواید و الزامات چربی

برای پر کردن کمبود انرژی. رژیم غذایی را با مکمل های نشاسته ای بالا مانند غلات زیاد نکنید. زیرا این امر منجر به تجمع اسید در شکمبه و افزایش خطر اسیدوز می شود. در عوض. مکمل چربی “نیکو رشد پایا” با تولید پودرهای چربی بدون تأثیر منفی بر حفره شکم، انرژی را تأمین می کند.

گاوی که ۴۰ لیتر چربی شیر ۴ % تولید می کند. ۱.۶ کیلوگرم چربی شیر در روز تولید می کند. که برابر با نیاز روزانه گاو به چربی است (مگر اینکه تغییری در وزن بدن ایجاد شود).

یک گاو شیری معمولی برای چاق شدن به ۱۵ تا ۲۰ % انرژی متابولیزه شده خود نیاز دارد. و این باید برای تغذیه زمستانی برنامه ریزی شود.

اما به خاطر داشته باشید. که اصلی ترین آنها اسیدهای چرب موجود در چربی هستند. توصیه‌ها برای نوع اسیدهای چرب نیز به مرحله شیردهی. مشکلات خانگی فردی و الزامات برای به حداکثر رساندن درآمد حاصل از قراردادهای خاص شیر بستگی دارد. بنابراین هنگام ترسیم چربی هایی که گاوهایتان به آن نیاز دارند. مطمئن شوید که تمام فاکتورهای فوق را رعایت کرده اید.

اطمینان حاصل کنید. که چربی هایی که می خورید. در برابر شکمبه محافظت می شوند. و اسیدهای چرب را در نظر بگیرید.

مکمل های C16 بالا تولید اسیدهای چرب را تسریع می کنند، اما خطر لایه برداری را افزایش می دهند، در حالی که اسیدهای چرب C18: 1 به حفظ وضعیت بدن و بهبود بهره وری کمک می کنند. تعادل بهینه اسیدهای چرب C16: 0 و C18: 1 را می توان در فرمول پودرهای چربی نیکو رشد پایا یافت که با تحقیقات برای گاوهای شیرده اولیه به اثبات رسیده است .

با دقت حرکت کن

گاوها در حال حاضر در معرض تغییر مسکن در زمستان هستند. بنابراین تغییر در رژیم غذایی باعث نگرانی می شود. ۳ تا ۴ هفته طول می کشد. تا با هر گونه تغییر رژیم غذایی سازگار شوند. این خطر هضم نادرست غذا و در نتیجه از دست رفتن مواد مغذی را افزایش می دهد. بنابراین. مدیریت این انتقال تا حد امکان با دقت و تدریجی اهمیت دارد. به یاد داشته باشید. هر چه این انتقال روانتر باشد، گاو شادتر و سازنده تر خواهد بود.

کار یدی

پشت هر گاو سالم و شاد، تیمی از کشاورزان آگاه ایستاده اند. بسیار مهم است که منابع کافی داشته باشید و همه در مورد فرآیندهای بهداشتی و تغذیه خاص شما آموزش ببینند. اگر تیم شما در این زمینه ها آموزش ندیده باشد، تأثیرات بلندمدتی بر دامداری و تجارت کلی خواهد داشت. توصیه می‌کنیم برای اطمینان از حفظ استانداردهای بالا، دستورالعمل‌های «چگونگی» را برای تیم خود ایجاد کنید. همچنین توصیه می شود جلسات مکرر تیمی را برای بحث در مورد دستاوردها، چالش ها و فرصت های آموزشی برگزار کنید.

فهرستی از کارها ایجاد کنید

ما می دانیم که شما در مورد نحوه غذا دادن به گاو به کمک نیاز ندارید. اما کشاورزان در مصرف بیش از حد مقصر هستند. ایجاد لیست وظایف، تخصیص زمان و منابع به گسترش حجم کار کمک می کند و به شما کمک می کند تا درک بهتری از میزان کار و زمان انجام شدن داشته باشید.

منبع:سایت مگالاک

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره مصرف و استعلام قیمت مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا، پودر چربی کلسیمی و پودر چربی خالص به قسمت محصولات سایت مراجعه نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنالیز و نحوه مصرف لطفأ به قسمت کاتالوگ محصولات مکمل های پودر چربی نیکو رشد پایا، پودر چربی کلسیمی، پودر چربی خالص سایت مراجعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *