مکملهای پودر چربی

ارائه و فروش پودر چربی ایرانی رونق بسیار زیادی گرفته‌است یکی از بهترین مکمل‌های غذایی می‌باشد عموماً بیشتر گاوداران و دامداراندر منطقه آسیا و در هنگام پرورش دام هایی مانند گاو و گوسفند از پودر چربی درجه یک استفاده می‌کنند، که تاثیر بسیار عالی بر قوای جسمی دام ها و هکچنین تامین انرژی آنها دارد. شرکت کیمیا رشد صنعت البرز تولید کننده بهترین مکملهای پودر چربی برای مصارف دام و طویر با برند نیکو رشد پایا بزرگترین مرکز خرید و تامین کننده عمده پودر چربی خالص پالمی با کیفیت بسیار بالا می باشد که تمامی مشتریان می توانند پس از ثبت درخواست پودر چربی درجه یک، این محصول را در محلی که خودشان از قبل مشخص نموده اند دریافت نمایند.

بازار فروش پودرچربی درجه یک پالمی ایرانی بر پایه روغن گیاهی پالم رونق بسیار زیادی گرفته است البته هرچه پودر چربی خالص تر باشد، ارزش خرید آن از نظر اقتصادی نیز بالاتر خواهد بود برندهای بزرگ در این زمینه فعالیت دارند که شما می توانید مستقیماً از پودر چربی را با کیفیت بسیار عالی تهیه نمایید.

ما در چندین سال اخیر توانسته ایم بهترین نوع پودر چربی خالص را برای انواع دام ها تولید نماییم و همچنین مشتریان بیشماری را در سطح کشور جذب نموده ایم فروش در این مجموعه به صورت مستقیم بوده و همچنین آمادگی همکاری با تمامی مراکز دامپروری در داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه داریم که شما می توانید این محصولات را به صورت عمده و فله سفارش بدهید.

را شرح دهید. اگر تصویر کاملا تزئینی است، این را خالی رها نمایید.

شرکت کیمیا رشد صنعت البرز رنج گسترده ای از محصولات پودرچربی را تولید می کند که هرکدام ویژگی‌های خودش را دارد. یکی از تصمیمات نادرست رایج این است که دامداران، گاوداران و همچنین مرغداران از یک نوع پودر چربی دامی یا طیوری برای تمامی دام‌ها یا طیور خود استفاده می‌کنند. این روند به شدت اشتباه و نادرست است. چراکه تولیدکنندگان سعی می کنند پودرهای مختلف را برای هر دام به طور ویژه متناسب‌سازی کنند. به عنوان مثال پودرچربی مورد نیاز برای دام با رکورد شیر ۴۰ کیلو با دام با رکورد شیر ۳۰ کیلو متفاوت می‌باشد. پودر چربی دامی در انواع مختلفی در بازار موجود است. نوع این پودرهای چربی با توجه به اهداف و شرایط دام مشخص می شود. از جمله انواع آن، پودر چربی مناسب دام برای تولید مثل، گاو های شیرده، و نوع ویژه برای گاو های پر شیرده که دامدار می خواهد چربی شیر بالا باشد، می توان اشاره کرد.
همان گونه که مستحضر هستید هر کدام از انواع پودر دامی برای زمان و کاربرد خاصی تولید شده‌اند و استفاده از آن ها به جای یک دیگر، مطمئنا نتیجه ای که مورد نظر ما هست را حاصل نخواهد کرد. پرمصرف ترین نوع پودر چربی دامی آن دسته از پودرهای دامی هستند که برای گاوهای شیرده استفاده می‌شوند. استفاده از این پودرها با هدف افزایش درصد و میزان چربی شیر انجام می پذیرد. سعی کنید حتما قبل از اقدام به خرید و تهیه و همچنین استفاده از هریک از انواع پودر دامی در مورد آن ها تحقیق کنید تا در حین استفاده با مشکلی مواجه نشوید. برای مطالعه با انواع مختلف پودر چربی حتما به بخش محصولات این شرکت مراجعه کنید.
مکملهای پودر چربی تولید شده این شرکت عبارتند از پودر چربی دامی خالص با خلوص ۴۰ درصد پالم با منابع پالم گیاهی، پودر چربی دامی خالص با خلوص ۳۰ درصد پالم با منابع روغن طیوری، پودر چربی کلسیمی پلاس دامی، پودر چربی کلسیمی طیوری، پودر چربی کلسیمی پلاس طیوری مرغ گوشتی، پودرچربی کلسیمی طیوری مرغ تخمگذار، پودرچربی کلسیمی مرغ مادر، پودرچربی کلسیمی امگا سه می‌باشد.