را شرح دهید. اگر تصویر کاملا تزئینی است، این را خالی رها نمایید.

انواع پودرهای چربی دامی و طیوری

شرکت کیمیا رشد صنعت البرز رنج گسترده ای از محصولات پودرچربی را تولید می کند که هرکدام ویژگی‌های خودش را دارد. یکی از تصمیمات نادرست رایج این است که دامداران، گاوداران و همچنین مرغداران از یک نوع پودر چربی دامی یا طیوری برای تمامی دام‌ها یا طیور خود استفاده می‌کنند. این روند به شدت اشتباه و نادرست است. چراکه تولیدکنندگان سعی می کنند پودرهای مختلف را برای هر دام به طور ویژه متناسب‌سازی کنند. به عنوان مثال پودرچربی مورد نیاز برای دام با رکورد شیر ۴۰ کیلو با دام با رکورد شیر ۳۰ کیلو متفاوت می‌باشد. پودر چربی دامی در انواع مختلفی در بازار موجود است. نوع این پودرهای چربی با توجه به اهداف و شرایط دام مشخص می شود. از جمله انواع آن، پودر چربی مناسب دام برای تولید مثل، گاو های شیرده، و نوع ویژه برای گاو های پر شیرده که دامدار می خواهد چربی شیر بالا باشد، می توان اشاره کرد.
همان گونه که مستحضر هستید هر کدام از انواع پودر دامی برای زمان و کاربرد خاصی تولید شده‌اند و استفاده از آن ها به جای یک دیگر، مطمئنا نتیجه ای که مورد نظر ما هست را حاصل نخواهد کرد. پرمصرف ترین نوع پودر چربی دامی آن دسته از پودرهای دامی هستند که برای گاوهای شیرده استفاده می‌شوند. استفاده از این پودرها با هدف افزایش درصد و میزان چربی شیر انجام می پذیرد. سعی کنید حتما قبل از اقدام به خرید و تهیه و همچنین استفاده از هریک از انواع پودر دامی در مورد آن ها تحقیق کنید تا در حین استفاده با مشکلی مواجه نشوید. برای مطالعه با انواع مختلف پودر چربی حتما به بخش محصولات این شرکت مراجعه کنید.
مکملهای پودر چربی تولید شده این شرکت عبارتند از پودر چربی دامی خالص با خلوص ۴۰ درصد پالم با منابع پالم گیاهی، پودر چربی دامی خالص با خلوص ۳۰ درصد پالم با منابع روغن طیوری، پودر چربی کلسیمی پلاس دامی، پودر چربی کلسیمی طیوری، پودر چربی کلسیمی پلاس طیوری مرغ گوشتی، پودرچربی کلسیمی طیوری مرغ تخمگذار، پودرچربی کلسیمی مرغ مادر، پودرچربی کلسیمی امگا سه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *