بازار تخم مرغ کالیفرنیا. در سال ۲۰۲۲ چقدر آشفته خواهد بود؟ ۱۲ پیشنهاد ارائه شده. بیان می کند. که تمام تخم مرغ های فروخته شده. در کالیفرنیا از اول ژانویه ۲۰۲۲. باید از مرغ های بدون قفس باشد.

طبق آمار. اداره سرشماری ایالات متحده. کالیفرنیا تقریباً ۳۹.۵ میلیون نفر جمعیت دارد. گزارش دسامبر ۲۰۲۰ USDA WASDE. مصرف سرانه تخم مرغ. در ایالات متحده. را ۲۸۵.۷ در سال ۲۰۲۰ تخمین می زند. 

قبل از همه گیری COVID-19،

تقریباً دو سوم مصرف تخم مرغ. به شکل تخم مرغ پوسته ای بود. بیایید فرض کنیم. که تا ۱ ژانویه ۲۰۲۲، همه گیری تمام شده. و فروش تخم مرغ در ایالات متحده. به سطح گذشته خود باز می گردد. این بدان معنی است. نیاز به تخم مرغ پوسته بدون قفس. در کالیفرنیا حدود ۷.۵ میلیارد تخم است. 

چند پرنده دیگر بدون قفس مورد نیاز است؟ داده‌های اسکنر خرده‌فروشی IRI. برای دوره ۵۲ هفته‌ای منتهی. به ۲۷ دسامبر ۲۰۲۰، نشان می‌دهد. که مصرف‌کنندگان کالیفرنیایی در مجموع. ۸۷۴.۱ میلیون دلار برای تخم‌مرغ‌های. پوسته خرده‌فروشی هزینه کرده‌اند.

خرده فروشی تخم مرغ بدون قفس غیر ارگانیک. در کالیفرنیا بالغ بر ۱۵۳.۶ میلیون دلار در همان بازه زمانی. یا ۱۷.۶ % از کل بر اساس دلار خرج شده است. تعداد کل تخم‌های بدون قفس. که در کالیفرنیا فروخته می‌شوند. از ترکیب مرغ‌هایی است. که در برنامه‌های ارگانیک. پرورش‌یافته در مرتع و بدون قفس. نگهداری می‌شوند.

تمام انواع تخم مرغ های بدون قفس. قیمت های خرده فروشی. به طور قابل توجهی بالاتر از تخم مرغ های؛ مرغ های قفسی دارند. بیایید فرض کنیم. که از نظر تعداد تخم‌مرغ. مجموع فعلی تمام انواع تخم‌مرغ بدون قفس فروخته شده. در کالیفرنیا برابر با ۲۰ % کل فروش تخم‌مرغ پوسته خرده‌فروشی است.

این بدان معناست که:

مصرف کنندگان کالیفرنیایی. در سال ۲۰۲۲. نسبت به سال ۲۰۲۰. به ۶ میلیارد تخم مرغ پوسته بدون قفس. بیشتر در قفسه های خرده فروشی. نیاز خواهند داشت. با ۲۷۰ تخم در هر مرغ. این معادل نیاز به کمی بیش از ۲۲ میلیون. مرغ بدون قفس بیشتر برای نیازهای. تخم مرغ پوسته ای است.

اجرای پیشنهاد ۱۲. تاثیری مشابه پیشنهاد ۲. خواهد داشت. انتظار می رود. نوسانات شدید قیمت تخم مرغ در کالیفرنیا در سال ۲۰۲۲ باشد

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۳۶

حجم فایل: ۶.۲۰ مگابایت

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۱

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

آیا تبدیل مرغ بدون قفس. در ایالات متحده یک ماراتن. خواهد بود یا یک سرعت؟

تخمین USDA. که در ۸ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد، از مرغ غیرارگانیک بدون قفس. در ایالات متحده ۳۵ میلیون مرغ است. تعداد مرغ‌های بدون قفس در ایالات متحده. بدون احتساب ارگانیک. از ۸.۵ میلیون در سال ۲۰۱۴ به ۳۵ میلیون افزایش یافته است.

بر اساس برآورد وزارت کشاورزی آمریکا. در ژانویه ۲۰۱۸، ۳۱۷ % افزایش یافت. تخمین زده می شود. که تا سال ۲۰۲۶ به ۲۲۷.۲ میلیون لایه غیر ارگانیک بدون قفس. نیاز باشد تا تمام تعهدات اعلام شده. قبلی برای خرید تخم مرغ بدون قفس در آینده برآورده شود.

اگر همه این تعهدات به طور کامل رعایت شود:

تولیدکنندگان تخم مرغ در ایالات متحده باید به طور متوسط ​​۲۴ میلیون مرغ بدون قفس. در هر سال برای هشت سال آینده اضافه یا تبدیل کنند. تا تمام این نیازها تامین شود.

تولیدکنندگان تخم مرغ که به نظرسنجی شرکت برتر تخم مرغ پاسخ دادند. فکر نمی کنند که تمام تعهدات خرید به طور کامل محقق شود. به عنوان مثال. بیش از نیمی از کسانی که پاسخ دادند. فکر می کنند کمتر از نیمی از تخم مرغ های پوسته ای که در خرده فروشی فروخته می شوند. در سال ۲۰۲۵ بدون قفس خواهند بود.

وقتی از آنها پرسیده شد. که مرغ ها در سال ۲۰۲۵ چگونه نگهداری می شوند. میانگین پاسخ های نظرسنجی این بود. که ۴۵.۲ % از مرغ ها در سال ۲۰۲۵ بدون قفس. نگهداری می شوند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده است. که کل مرغ مرغ در ایالات متحده در دسامبر ۲۰۱۷ ۳۱۹.۷ میلیون باشد. اگر پاسخ دهندگان در نظرسنجی. در مورد تعداد مرغ های بدون قفس. در سال ۲۰۲۵ صحیح باشند. این به معنای مرغ بدون قفس. قفس ارگانیک و “فقط” است. -رایگان – در آن سال ۱۴۴.۵ میلیون مرغ خواهد بود. این به معنی نرخ تبدیل جایگاه مرغ به بدون قفس. «فقط» به میانگین ۱۳.۶ میلیون رأس در سال نیاز دارد.

با توجه به مازاد تخم‌های بدون قفس. تبدیل فضای مرغ به بدون قفس کند می‌شود. بیشتر وعده‌های خرید بزرگ بدون قفس. تا سال ۲۰۲۳ و بعد از آن اجرا نمی‌شوند. امکان گذراندن هشت سال آینده. بدون اختلالات قابل توجه در بازار تخم مرغ وجود ندارد. قرار است به هم ریخته شود.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۴۲

حجم فایل: ۱۲.۸ مگابایت

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دقیقاً چند مرغ تخمگذار در آمریکا وجود دارد؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده است که کل لایه تخم مرغ روی میز در ۱ دسامبر ۲۰۱۶ ۳۱۱.۶ میلیون مرغ باشد. نظرسنجی شرکت تخم مرغ برتر صنعت تخم مرغ با برآورد ۳۱۳.۲ میلیون مرغ در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶. هر دوی این تخمین ها بر اساس نظرسنجی‌هایی که به تولیدکنندگان برای گزارش دقیق تعداد مرغ‌هایی که دارند و تخمین‌هایی برای شرکت‌هایی که خود گزارش نمی‌دهند متکی است. علاوه بر این، کل صنعت تخم مرغ فقط برای تولیدکنندگان برتر تخم مرغ و گروه های بازاریابی است و تولیدکنندگان کوچک را شامل نمی شود.

بر اساس تعداد تخم‌های موجود در بازار، من تخمین‌هایی را از منابع صنعتی شنیده‌ام. مبنی بر اینکه کل تخم‌گذاری لایه‌ای ایالات متحده، شامل تمام تولیدکنندگان بزرگ و کوچک، ممکن است. به ۳۲۵ میلیون پرنده برسد. ممکن است ما دقیقاً ندانیم. که چه تعداد مرغ تخمگذار در ایالات متحده وجود دارد، اما قیمت عمده فروشی پایین تخم مرغ به ما می گوید. که تعداد مرغ ها بسیار زیاد است. بر اساس برنامه‌های توسعه که توسط تولیدکنندگان. تخم‌مرغ به‌طور عمومی اعلام شد و آن‌هایی که به طور کلی در نظرسنجی. شرکت برتر تخم‌مرغ گزارش شده‌اند. احتمال زیادی وجود دارد. که در سال ۲۰۱۷ لایه‌های زیادی برای سطوح تقاضا وجود داشته باشد. مرغ‌های بدون قفس اضافی اضافه می‌شوند.

به سرعت با ساخت و سازهای جدید و با تغییر خانه ها، که برخی از آنها منجر به از دست دادن فضای مسکن برای بسیاری از مرغ ها نمی شود. همه اینها به این معنی است که عرضه تخم مرغ به سرعت کاهش نمی یابد. و به افزایش تقاضا اهمیت بیشتری می دهد. دو حوزه تقاضا که توسط پرندگان در شیوع اوئنزا در سال ۲۰۱۵ آسیب دید، فروش محصولات تخم مرغ به عنوان مواد غذایی و صادرات محصولات تخم مرغ و تخم مرغ پوسته بود. به دست آوردن مجدد سهم بازار در این بازارها برای تولیدکنندگان. تخم مرغ در ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ بسیار مهم خواهد بود، در غیر این صورت، بازار آمریکا باید کاهش یابد.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۴۲

حجم فایل: ۲۰.۱ مگابایت

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۱۷

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

آیا مزارع کوچکتر واقعا برای رفاه حیوانات بهتر است؟

در سفر اخیر به اروپا. این فرصت را داشتم. که از یک مزرعه بدون قفس. در هلند بازدید کنم. این مزرعه ۷۳۰۰۰ مرغ دارد. که مزرعه نسبتاً بزرگی برای هلند است. مزارع بدون قفس. در حال ساخت در ایالات متحده وجود دارد. که برای نگهداری ۳ میلیون یا بیشتر مرغ طراحی شده است.

مزرعه هلندی بسیار خوب بود و بسیار خوب مدیریت می‌شد، اما من مزارع بسیار بزرگی را در ایالات متحده دیده‌ام که با مرغ‌های سالم و بدون قفس نیز به خوبی مدیریت می‌شوند. به گفته گروه‌های فعال، وقتی صحبت از رفاه حیوانات، تأثیرات محیطی و تقریباً هر چیز دیگری می‌شود، می تواند در مورد آن آشفتگی ایجاد کند، اندازه مهم است. بزرگ بد است و کوچک خوب.

اما، در مورد رفاه حیوانات، گروهی از محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا، به این نتیجه رسیده اند، که اندازه مزرعه مهم نیست. مقاله “اندازه مزرعه و رفاه حیوانات” نتیجه بررسی بیش از ۱۵۰ نشریه است، که “رابطه بین اندازه مزرعه و حداقل یک شاخص رفاه حیوانات را بررسی می کند.”

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۳۴

حجم فایل: ۱۴ مگابایت

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۱۷

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com