نسخه ژوئن Poultry International نتایج نظرسنجی سالانه اختصاصی. تغذیه و خوراک را برای شما به ارمغان می آورد. قیمت و کیفیت غلات به عنوان چالش های. کلیدی توسط پاسخ دهندگان به سال آینده ذکر شد. اما وقتی از آنها پرسیده شد. که کدام روند بیشترین تأثیر را بر فرمولاسیون. خوراک و در نهایت افراد حرفه ای خواهد داشت. تقریباً نیمی از آنها محدودیت های آنتی بیوتیک ها را ذکر کردند.
۱۷% همچنین پاسخ دادند که جوجه‌های با رشد کندتر چالش‌برانگیز هستند، در حالی که ۱۶ درصد گزارش دادند که با تولید بدون قفس دست و پنجه نرم می‌کنند. جزئیات بیشتری از نتایج نظرسنجی در صفحات بعدی موجود است، اما آنچه به وضوح از نتایج به دست می‌آید این است که ترجیحات مصرف‌کنندگان در حال تغییر است، این امر بر نحوه تولید پرندگان تأثیر می‌گذارد و بنابراین نحوه فرمول‌بندی آنچه می‌خورند را تغییر می‌دهد.
ما همچنین چشم‌اندازی از تجارت جهانی طیور برای شما ارائه می‌کنیم که نشان می‌دهد چند ابر طوفانی در افق وجود دارد که ممکن است کسی را که با چه کسی معامله می‌کند مختل کند و قیمت‌ها را به شدت مختل کند. در حالی که پیش‌بینی آینده هرگز بدون ریسک نیست، اما هشدار از قبل آماده است. و صحبت از تغییر و روابط، ما همچنین نگاه می کنیم که چگونه ارائه داروهای دامپزشکی و خدمات دامپزشکی در حال تغییر است و چگونه انتظار می رود این تغییر در آینده افزایش یابد. روابط کاری جدید و تغییر آرزوهای درون حیوان
بخش بهداشت به طور فزاینده ای بر نحوه ارائه کالاها و خدمات به تولیدکنندگان طیور تأثیر می گذارد.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۵۲

حجم فایل: ۱۳ مگابایت

تاریخ انتشار: ژوئن ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

نگاهی به سال ۲۰۱۸ و پس از آن

کل تولید جوجه های گوشتی و تجارت بین المللی جوجه های گوشتی، محصولات هر دو در سال جاری بالاتر پیش بینی می شوند. در حالی که رشد تولید ممکن است کمتر از روند باشد، صنعت در محدوده مثبت باقی می ماند. دستیابی به نرخ‌های رشد بالا برای بازارهای بزرگ. همیشه سخت‌تر است، اما در سال ۲۰۱۸ می‌توان انتظار داشت که تعدادی از بازارهای بزرگ همچنان به رشد خود ادامه دهند و حتی به تولید رکورد برسند.

در حالی که برخی پیش‌بینی‌های سال ۲۰۱۸ را راکد توصیف کرده‌اند، اتخاذ رویکرد نیمه پر لیوان می‌تواند. پتانسیل تغذیه بیشتر ، اشتغال افراد بیشتر و افزایش فروش را برای تولیدکنندگان مشاهده کند. با صحبت از تغذیه، ما نتایج بررسی رفتار مصرفی شورای ملی مرغ ایالات متحده را برای شما آورده ایم. به نظر می رسد. مصرف کنندگان در ایالات متحده در درجه اول به تازگی، طعم و قیمت ها هدایت می شوند. اما همچنین تحت تاثیر این موضوع هستند. که آیا جوجه ها بدون آنتی بیوتیک پرورش می یابند. و به صورت محلی تولید می شوند. برچسب زدن کشور مبدأ نیز یک نکته مهم است.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۵۶

حجم فایل: ۱۹ مگابایت

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com