poultry press یک نشریه خانوادگی و ماهانه در قالب روزنامه است. که در سراسر جهان پست می شود. پرس مرغداری راهنمای ضروری برای هر کسی است. که به پرورش طیور نشان می دهد یا علاقه مند است. در هر شماره مقالات متعددی برای پرورش بهتر پرورش، جوجه ریزی، پرورش و نمایش طیور طراحی شده است. ما فهرست‌هایی در قالب تبلیغات داریم. که به شما اطلاع می‌دهد نمایش‌ها در منطقه شما کجا هستند. علاوه بر این، تبلیغات زیادی وجود دارد. که می توانید جوجه های بانتام، مرغ های بزرگ (استاندارد)، اردک، غازها، بوقلمون و غیره را خریداری کنید.

در پشت روزنامه یک بخش طبقه بندی شده داریم. که در آن می توانید انواع مرغ یا لوازم مرغداری یا کتاب یا هر اقلام مرتبط با مرغ را بفروشید یا پیدا کنید. علاوه بر این، فهرستی از باشگاه های نژاد خاص و سازمان های ملی اختصاص داده شده. به طیور را می توان در سراسر روزنامه یافت.

ما یک بخش اختصاص داده شده. به داوران طیور داریم که از سراسر کشور و کانادا برای استخدام در دسترس هستند. تعداد زیادی عکس در سراسر روزنامه وجود دارد که قهرمانان و صاحبان آنها را در سراسر آمریکای شمالی به شما نشان می دهد. ما از شما استقبال می‌کنیم که امروز مشترک شوید. تا سرگرمی‌ای را از دست ندهید که برای تعداد بی‌شماری از افراد در سراسر جهان چنین شادی به ارمغان آورده است.

 مشخصات:

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۲۴

حجم فایل: ۴ مگابایت

تاریخ انتشار: نوامبر ۲۰۱۹

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com