در شماره این ماه WATT Poultry USA، وضعیت هنر را بررسی می کنیم

گوشت پرورشی و کسب و کارهایی که در حال توسعه یا سرمایه گذاری در این فناوری هستند. پس از صحبت با منابع آگاه و تحقیق در مورد موضوع، برای من واضح است که صنعت طیور نباید وحشت زده شود. اکنون محصولی وجود ندارد، هر چه می خواهید اسمش را بگذارید – گوشت پرورش یافته در آزمایشگاه، آزمایشگاهی، کشت شده یا گوشت تمیز – هنوز اینجا نیست و برای مدتی نمی رسد.

حتی خوشبینانه‌ترین ارزیابی‌ها می‌گویند که یک محصول در دسترس عموم نباید زودتر از سال ۲۰۲۱ عرضه شود. علاوه بر این، مدتی طول می‌کشد – شاید ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ سال – تا محصولی که با قیمت رقابتی به فروش می‌رسد. حتی در این صورت، مشخص نیست که آیا واقعاً یک محصول «گوشتی» خواهد بود یا بهتر بگوییم مخلوطی از گوشت پرورشی و پروتئین گیاهی است که به آن فرآورده گوشتی می‌گویند.

در این شماره، خواهید دید که فناوری تولید گوشت با حداقل دخالت حیوانات در حال حاضر وجود دارد. هیجان زیادی در اطراف وجود دارد و سرمایه گذاری در این فناوری وجود دارد – که برخی از آنها از غول های صنعت Tyson Foods Inc. و Cargill Inc. کم نیستند – اما مهم است که انتظارات را ثابت نگه دارید. در حال حاضر، تولید آن بسیار پرهزینه است و برای رفع آن مانع و بسیاری دیگر، به پول و تحقیقات بیشتری نیاز است.

 فرصت مشارکت؟

 استدلال های زیادی برای فناوری وجود دارد که برای ما در این صنعت بد است، اما یک بحث قانع کننده نیز وجود دارد. جمعیت جهان و درآمد سرانه به رشد خود ادامه خواهد داد، که به این معنی است که افراد بیشتری می خواهند

برای خوردن گوشت صنعت جهانی گوشت تا سال ۲۰۵۰ برای تغذیه جمعیت جهانی حدود ۱۰ میلیارد نفر با چالش مواجه خواهد شد. جدای از ایدئولوژی، گوشت پرورشی یا سایر پروتئین های جایگزین می تواند راهی مناسب برای کمک به این اشتها باشد.

 تایسون و شرکت‌های پروتئین جایگزینی که از آن حمایت می‌کنند. مطمئناً گوشت کشت‌شده را به‌جای جایگزینی. مکمل می‌دانند. اکنون نمی تواند صنعت گوشت را از کار بیاندازد و به احتمال زیاد برای مدت بسیار بسیار طولانی تهدیدی واقعی نخواهد بود. اما، با این وجود، این یک توسعه امیدوارکننده است. که می تواند به تغذیه جهان کمک کند.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۶۰

حجم فایل: ۱۷ مگابایت

تاریخ انتشار: ژوئن ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

همه می دانند که بوقلمون یک جایگزین خوشمزه و مغذی برای گوشت چرخ کرده است، درست است؟ پس چرا همبرگر بوقلمون در فهرست غذاهای فست فود بیشتر نیست؟

 در نشست سالانه فدراسیون ملی بوقلمون در سن دیگو، از جروم لیمن، مدیر بنیاد مزرعه و سابقاً یکی از مدیران شرکت مک دونالد، پرسیده شد که چرا برگر بوقلمون در گلدن آرچ پیدا نمی شود. ارائه یک استدلال قوی. او گفت، استدلال همان است که چرا بوقلمون در تلاش است تا به بشقاب های خارج از آمریکای شمالی برسد. فقدان یک استدلال قانع کننده همراه با حقایق و اشتیاق. او پرسید آیا صنعت بوقلمون به اندازه کافی این استدلال را مطرح کرده است که باید به چین صادر شود یا در فهرست ارزش افزوده قرار گیرد؟ فقط به این دلیل که برای آن مطلوب است

لیمن به شرکت اپل و استارباکس، دو شرکت آمریکایی فوق‌العاده موفق و برندهای محبوب بین‌المللی، اشاره کرد که در متقاعد کردن مصرف‌کنندگان به پرداخت بسیار بیشتر از چیزی که احتمالاً ارزشش را دارد، موفق بوده‌اند. گوشی هوشمند ۸۰۰ دلاری و فنجان قهوه ۵ دلاری در همه جا وجود دارند زیرا شرکت ها استدلال کردند – با حقایق و اشتیاق – آنها محصولی با کیفیت بالاتر می سازند و تجربه مصرف کننده بهتری را نسبت به پیشینیان و رقبای امروزی خود ارائه می دهند. لیمن گفت که اساس واقعیت در حال حاضر وجود دارد: محصول پایدار است، مغذی است، خوشمزه است و

آن را به خوبی با علاقه های دیگر ترکیب می شود. لیمن به مخاطبان خودی و متحدان صنعت بوقلمون گفت. “اما من معتقدم که باید اشتیاق را افزایش دهیم.”

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۵۶

حجم فایل: ۲۳ مگابایت

تاریخ انتشار: می ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com