دانلود مجله EGG Industry سال 2017 فوریه

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1
  • File Size 20 مگابایت
  • File Count 1
  • Create Date 17 مرداد 1401
  • Last Updated 23 مرداد 1401

دانلود مجله EGG Industry سال 2017 فوریه

دقیقاً چند مرغ تخمگذار در آمریکا وجود دارد؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده است که کل لایه تخم مرغ روی میز در 1 دسامبر 2016 311.6 میلیون مرغ باشد. نظرسنجی شرکت تخم مرغ برتر صنعت تخم مرغ با برآورد 313.2 میلیون مرغ در 31 دسامبر 2016. هر دوی این تخمین ها بر اساس نظرسنجی‌هایی که به تولیدکنندگان برای گزارش دقیق تعداد مرغ‌هایی که دارند و تخمین‌هایی برای شرکت‌هایی که خود گزارش نمی‌دهند متکی است. علاوه بر این، کل صنعت تخم مرغ فقط برای تولیدکنندگان برتر تخم مرغ و گروه های بازاریابی است و تولیدکنندگان کوچک را شامل نمی شود.

بر اساس تعداد تخم‌های موجود در بازار، من تخمین‌هایی را از منابع صنعتی شنیده‌ام. مبنی بر اینکه کل تخم‌گذاری لایه‌ای ایالات متحده، شامل تمام تولیدکنندگان بزرگ و کوچک، ممکن است. به 325 میلیون پرنده برسد. ممکن است ما دقیقاً ندانیم. که چه تعداد مرغ تخمگذار در ایالات متحده وجود دارد، اما قیمت عمده فروشی پایین تخم مرغ به ما می گوید. که تعداد مرغ ها بسیار زیاد است. بر اساس برنامه‌های توسعه که توسط تولیدکنندگان. تخم‌مرغ به‌طور عمومی اعلام شد و آن‌هایی که به طور کلی در نظرسنجی. شرکت برتر تخم‌مرغ گزارش شده‌اند. احتمال زیادی وجود دارد. که در سال 2017 لایه‌های زیادی برای سطوح تقاضا وجود داشته باشد. مرغ‌های بدون قفس اضافی اضافه می‌شوند.

به سرعت با ساخت و سازهای جدید و با تغییر خانه ها، که برخی از آنها منجر به از دست دادن فضای مسکن برای بسیاری از مرغ ها نمی شود. همه اینها به این معنی است که عرضه تخم مرغ به سرعت کاهش نمی یابد. و به افزایش تقاضا اهمیت بیشتری می دهد. دو حوزه تقاضا که توسط پرندگان در شیوع اوئنزا در سال 2015 آسیب دید، فروش محصولات تخم مرغ به عنوان مواد غذایی و صادرات محصولات تخم مرغ و تخم مرغ پوسته بود. به دست آوردن مجدد سهم بازار در این بازارها برای تولیدکنندگان. تخم مرغ در ایالات متحده در سال 2017 بسیار مهم خواهد بود، در غیر این صورت، بازار آمریکا باید کاهش یابد.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: 42

حجم فایل: 20.1 مگابایت

تاریخ انتشار: فوریه 2017

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.