دانلود مجله EGG Industry سال ۲۰۱۷ فوریه

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download ۱
  • File Size ۲۰ مگابایت
  • File Count ۱
  • Create Date مرداد ۱۷, ۱۴۰۱
  • Last Updated مرداد ۲۳, ۱۴۰۱

دانلود مجله EGG Industry سال ۲۰۱۷ فوریه

دقیقاً چند مرغ تخمگذار در آمریکا وجود دارد؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده است که کل لایه تخم مرغ روی میز در ۱ دسامبر ۲۰۱۶ ۳۱۱.۶ میلیون مرغ باشد. نظرسنجی شرکت تخم مرغ برتر صنعت تخم مرغ با برآورد ۳۱۳.۲ میلیون مرغ در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶. هر دوی این تخمین ها بر اساس نظرسنجی‌هایی که به تولیدکنندگان برای گزارش دقیق تعداد مرغ‌هایی که دارند و تخمین‌هایی برای شرکت‌هایی که خود گزارش نمی‌دهند متکی است. علاوه بر این، کل صنعت تخم مرغ فقط برای تولیدکنندگان برتر تخم مرغ و گروه های بازاریابی است و تولیدکنندگان کوچک را شامل نمی شود.

بر اساس تعداد تخم‌های موجود در بازار، من تخمین‌هایی را از منابع صنعتی شنیده‌ام. مبنی بر اینکه کل تخم‌گذاری لایه‌ای ایالات متحده، شامل تمام تولیدکنندگان بزرگ و کوچک، ممکن است. به ۳۲۵ میلیون پرنده برسد. ممکن است ما دقیقاً ندانیم. که چه تعداد مرغ تخمگذار در ایالات متحده وجود دارد، اما قیمت عمده فروشی پایین تخم مرغ به ما می گوید. که تعداد مرغ ها بسیار زیاد است. بر اساس برنامه‌های توسعه که توسط تولیدکنندگان. تخم‌مرغ به‌طور عمومی اعلام شد و آن‌هایی که به طور کلی در نظرسنجی. شرکت برتر تخم‌مرغ گزارش شده‌اند. احتمال زیادی وجود دارد. که در سال ۲۰۱۷ لایه‌های زیادی برای سطوح تقاضا وجود داشته باشد. مرغ‌های بدون قفس اضافی اضافه می‌شوند.

به سرعت با ساخت و سازهای جدید و با تغییر خانه ها، که برخی از آنها منجر به از دست دادن فضای مسکن برای بسیاری از مرغ ها نمی شود. همه اینها به این معنی است که عرضه تخم مرغ به سرعت کاهش نمی یابد. و به افزایش تقاضا اهمیت بیشتری می دهد. دو حوزه تقاضا که توسط پرندگان در شیوع اوئنزا در سال ۲۰۱۵ آسیب دید، فروش محصولات تخم مرغ به عنوان مواد غذایی و صادرات محصولات تخم مرغ و تخم مرغ پوسته بود. به دست آوردن مجدد سهم بازار در این بازارها برای تولیدکنندگان. تخم مرغ در ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ بسیار مهم خواهد بود، در غیر این صورت، بازار آمریکا باید کاهش یابد.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۴۲

حجم فایل: ۲۰.۱ مگابایت

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۱۷

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *