دانلود مجله EGG Industry سال ۲۰۱۸ فوریه

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download ۱
  • File Size ۱۳ مگابایت
  • File Count ۱
  • Create Date مرداد ۱۷, ۱۴۰۱
  • Last Updated مرداد ۲۳, ۱۴۰۱

دانلود مجله EGG Industry سال ۲۰۱۸ فوریه

آیا تبدیل مرغ بدون قفس. در ایالات متحده یک ماراتن. خواهد بود یا یک سرعت؟

تخمین USDA. که در ۸ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد، از مرغ غیرارگانیک بدون قفس. در ایالات متحده ۳۵ میلیون مرغ است. تعداد مرغ‌های بدون قفس در ایالات متحده. بدون احتساب ارگانیک. از ۸.۵ میلیون در سال ۲۰۱۴ به ۳۵ میلیون افزایش یافته است.

بر اساس برآورد وزارت کشاورزی آمریکا. در ژانویه ۲۰۱۸، ۳۱۷ % افزایش یافت. تخمین زده می شود. که تا سال ۲۰۲۶ به ۲۲۷.۲ میلیون لایه غیر ارگانیک بدون قفس. نیاز باشد تا تمام تعهدات اعلام شده. قبلی برای خرید تخم مرغ بدون قفس در آینده برآورده شود.

اگر همه این تعهدات به طور کامل رعایت شود:

تولیدکنندگان تخم مرغ در ایالات متحده باید به طور متوسط ​​۲۴ میلیون مرغ بدون قفس. در هر سال برای هشت سال آینده اضافه یا تبدیل کنند. تا تمام این نیازها تامین شود.

تولیدکنندگان تخم مرغ که به نظرسنجی شرکت برتر تخم مرغ پاسخ دادند. فکر نمی کنند که تمام تعهدات خرید به طور کامل محقق شود. به عنوان مثال. بیش از نیمی از کسانی که پاسخ دادند. فکر می کنند کمتر از نیمی از تخم مرغ های پوسته ای که در خرده فروشی فروخته می شوند. در سال ۲۰۲۵ بدون قفس خواهند بود.

وقتی از آنها پرسیده شد. که مرغ ها در سال ۲۰۲۵ چگونه نگهداری می شوند. میانگین پاسخ های نظرسنجی این بود. که ۴۵.۲ % از مرغ ها در سال ۲۰۲۵ بدون قفس. نگهداری می شوند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده است. که کل مرغ مرغ در ایالات متحده در دسامبر ۲۰۱۷ ۳۱۹.۷ میلیون باشد. اگر پاسخ دهندگان در نظرسنجی. در مورد تعداد مرغ های بدون قفس. در سال ۲۰۲۵ صحیح باشند. این به معنای مرغ بدون قفس. قفس ارگانیک و "فقط" است. -رایگان - در آن سال ۱۴۴.۵ میلیون مرغ خواهد بود. این به معنی نرخ تبدیل جایگاه مرغ به بدون قفس. «فقط» به میانگین ۱۳.۶ میلیون رأس در سال نیاز دارد.

با توجه به مازاد تخم‌های بدون قفس. تبدیل فضای مرغ به بدون قفس کند می‌شود. بیشتر وعده‌های خرید بزرگ بدون قفس. تا سال ۲۰۲۳ و بعد از آن اجرا نمی‌شوند. امکان گذراندن هشت سال آینده. بدون اختلالات قابل توجه در بازار تخم مرغ وجود ندارد. قرار است به هم ریخته شود.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۴۲

حجم فایل: ۱۲.۸ مگابایت

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *