دانلود مجله International Dairy Topics سال ۲۰۲۱

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download ۴
  • File Size ۱۸ مگابایت
  • File Count ۱
  • Create Date مرداد ۱۸, ۱۴۰۱
  • Last Updated مرداد ۲۴, ۱۴۰۱

دانلود مجله International Dairy Topics سال ۲۰۲۱

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که گوساله برای تجارت شما چه معنایی دارد؟ آیا این دارایی گرانبهایی است که باید از آن مراقبت کنید یا محصول جانبی ضروری تولید لبنیات مدرن؟

برخی به این سوال پاسخ می دهند که این به ارزش گوساله بستگی دارد. حقیقتی در این مورد وجود دارد، زیرا قیمت گوساله در بازار می تواند بسیار متفاوت باشد. وقتی قیمت بالاست گوساله ما دارایی است و وقتی پایین باشد بار ضروری سیستم است. اما جامعه، مصرف کنندگان و مشتریان ما ممکن است گوساله را بسیار متفاوت ببینند.

آنها به سادگی گوساله ای را به عنوان یک بچه گاو و دسته ای از زندگی جدید می بینند که در شالیزار آفتابی در میان گل ها و دیگر گل های بهاری سرگردان است. آنها آن را به عنوان یک عامل مهم در تجارت نمی بینند. ما باید از این موضوع قدردانی کنیم، زیرا هر چیزی که بر ادراک غیرمعمول آنها تأثیر بگذارد، یا بدتر از آن، آن را تحریف کند، می تواند منجر به واکنش بد نسبت به پرورش لبنی شود. این چیزی است که ما به عنوان دامداران نمی توانیم از عهده آن برآییم.

ما باید گوساله را به عنوان یک حیوان زنده بشناسیم. این به این معنی است که گوساله های ما محیط مساعدی دارند که برای تهیه آن نیاز به سرپناه خوبی دارند. باید آنها را آزاد و در دمای مناسب نگه داریم تا آنها و بسترشان خشک بماند. آنها به یک رژیم غذایی متعادل و تامین آب با کیفیت نیاز دارند. برای اینکه گوساله های خود را سالم نگه داریم، باید اطمینان حاصل کنیم که همه آنها نیازهای شیرگیری خود را دریافت می کنند و کارگری مسئول داریم که می تواند تشخیص دهد که گوساله در چه زمانی کمتر از حد مجاز است.

پس با گوساله هایمان چه کنیم؟

ما دو گزینه داریم: ما آنها را در مزرعه نگهداری می کنیم یا آنها را می فروشیم.

عوامل متعددی تعیین می کنند. که هنگام تصمیم گیری در مورد این سوال از کدام طرف حصار پایین بیایم. با این حال، یک نگرانی عمده امنیت زیستی است. قانون طلایی این است که هرگز گوساله ها را از منابع مختلف مخلوط نکنید. بنابراین، هرگز نباید گوساله‌های غیرقابل فروش را به مزرعه برگردانید، زیرا ممکن است برای شما هزینه‌ای هنگفت ایجاد کند.

مشخصات:

ناشر: NIGEL HORROX

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۳۶

حجم فایل: ۱۸.۱ مگابایت

تاریخ انتشار: نوامبر ۲۰۲۱

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *