دانلود مجله Poultry International سال ۲۰۱۸ ژوئن

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download ۲
  • File Size ۱۳ مگابایت
  • File Count ۱
  • Create Date مرداد ۱۸, ۱۴۰۱
  • Last Updated مرداد ۲۴, ۱۴۰۱

دانلود مجله Poultry International سال ۲۰۱۸ ژوئن

نسخه ژوئن Poultry International نتایج نظرسنجی سالانه اختصاصی. تغذیه و خوراک را برای شما به ارمغان می آورد. قیمت و کیفیت غلات به عنوان چالش های. کلیدی توسط پاسخ دهندگان به سال آینده ذکر شد. اما وقتی از آنها پرسیده شد. که کدام روند بیشترین تأثیر را بر فرمولاسیون. خوراک و در نهایت افراد حرفه ای خواهد داشت. تقریباً نیمی از آنها محدودیت های آنتی بیوتیک ها را ذکر کردند.
۱۷% همچنین پاسخ دادند که جوجه‌های با رشد کندتر چالش‌برانگیز هستند، در حالی که ۱۶ درصد گزارش دادند که با تولید بدون قفس دست و پنجه نرم می‌کنند. جزئیات بیشتری از نتایج نظرسنجی در صفحات بعدی موجود است، اما آنچه به وضوح از نتایج به دست می‌آید این است که ترجیحات مصرف‌کنندگان در حال تغییر است، این امر بر نحوه تولید پرندگان تأثیر می‌گذارد و بنابراین نحوه فرمول‌بندی آنچه می‌خورند را تغییر می‌دهد.
ما همچنین چشم‌اندازی از تجارت جهانی طیور برای شما ارائه می‌کنیم که نشان می‌دهد چند ابر طوفانی در افق وجود دارد که ممکن است کسی را که با چه کسی معامله می‌کند مختل کند و قیمت‌ها را به شدت مختل کند. در حالی که پیش‌بینی آینده هرگز بدون ریسک نیست، اما هشدار از قبل آماده است. و صحبت از تغییر و روابط، ما همچنین نگاه می کنیم که چگونه ارائه داروهای دامپزشکی و خدمات دامپزشکی در حال تغییر است و چگونه انتظار می رود این تغییر در آینده افزایش یابد. روابط کاری جدید و تغییر آرزوهای درون حیوان
بخش بهداشت به طور فزاینده ای بر نحوه ارائه کالاها و خدمات به تولیدکنندگان طیور تأثیر می گذارد.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۵۲

حجم فایل: ۱۳ مگابایت

تاریخ انتشار: ژوئن ۲۰۱۸

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *