دانلود مجله Poultry USA سال 2018 ژوئن

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1
  • File Size 17 مگابایت
  • File Count 1
  • Create Date 18 مرداد 1401
  • Last Updated 24 مرداد 1401

دانلود مجله Poultry USA سال 2018 ژوئن

در شماره این ماه WATT Poultry USA، وضعیت هنر را بررسی می کنیم

گوشت پرورشی و کسب و کارهایی که در حال توسعه یا سرمایه گذاری در این فناوری هستند. پس از صحبت با منابع آگاه و تحقیق در مورد موضوع، برای من واضح است که صنعت طیور نباید وحشت زده شود. اکنون محصولی وجود ندارد، هر چه می خواهید اسمش را بگذارید - گوشت پرورش یافته در آزمایشگاه، آزمایشگاهی، کشت شده یا گوشت تمیز - هنوز اینجا نیست و برای مدتی نمی رسد.

حتی خوشبینانه‌ترین ارزیابی‌ها می‌گویند که یک محصول در دسترس عموم نباید زودتر از سال 2021 عرضه شود. علاوه بر این، مدتی طول می‌کشد - شاید 10، 20 یا 30 سال - تا محصولی که با قیمت رقابتی به فروش می‌رسد. حتی در این صورت، مشخص نیست که آیا واقعاً یک محصول «گوشتی» خواهد بود یا بهتر بگوییم مخلوطی از گوشت پرورشی و پروتئین گیاهی است که به آن فرآورده گوشتی می‌گویند.

در این شماره، خواهید دید که فناوری تولید گوشت با حداقل دخالت حیوانات در حال حاضر وجود دارد. هیجان زیادی در اطراف وجود دارد و سرمایه گذاری در این فناوری وجود دارد - که برخی از آنها از غول های صنعت Tyson Foods Inc. و Cargill Inc. کم نیستند - اما مهم است که انتظارات را ثابت نگه دارید. در حال حاضر، تولید آن بسیار پرهزینه است و برای رفع آن مانع و بسیاری دیگر، به پول و تحقیقات بیشتری نیاز است.

 فرصت مشارکت؟

 استدلال های زیادی برای فناوری وجود دارد که برای ما در این صنعت بد است، اما یک بحث قانع کننده نیز وجود دارد. جمعیت جهان و درآمد سرانه به رشد خود ادامه خواهد داد، که به این معنی است که افراد بیشتری می خواهند

برای خوردن گوشت صنعت جهانی گوشت تا سال 2050 برای تغذیه جمعیت جهانی حدود 10 میلیارد نفر با چالش مواجه خواهد شد. جدای از ایدئولوژی، گوشت پرورشی یا سایر پروتئین های جایگزین می تواند راهی مناسب برای کمک به این اشتها باشد.

 تایسون و شرکت‌های پروتئین جایگزینی که از آن حمایت می‌کنند. مطمئناً گوشت کشت‌شده را به‌جای جایگزینی. مکمل می‌دانند. اکنون نمی تواند صنعت گوشت را از کار بیاندازد و به احتمال زیاد برای مدت بسیار بسیار طولانی تهدیدی واقعی نخواهد بود. اما، با این وجود، این یک توسعه امیدوارکننده است. که می تواند به تغذیه جهان کمک کند.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: 60

حجم فایل: 17 مگابایت

تاریخ انتشار: ژوئن 2018

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.