دانلود مجله WAATPoultry International سال ۲۰۲۱ ژوئن

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download ۲
  • File Size ۷ مگابایت
  • File Count ۱
  • Create Date مرداد ۱۸, ۱۴۰۱
  • Last Updated مرداد ۲۴, ۱۴۰۱

دانلود مجله WAATPoultry International سال ۲۰۲۱ ژوئن

پوشش ما با خوراک و تغذیه انحصاری طیور ما پیشتاز است. نظر سنجی؛ نتایج پرسشنامه سالانه ما نشان می دهد. که خوش بینی در صنعت وجود دارد، اما تا حدی احتیاط نیز وجود دارد.

COVID-19 همچنان یک نگرانی است. و به آن اضافه شده است. با نوسانات قیمت غلات تولید بدون آنتی‌بیوتیک. و افزودنی‌های جایگزین نیز همچنان. باعث ایجاد ناراحتی می‌شود. اما حداقل خوش‌بینی به سال آینده وجود دارد. در مورد تمام سودآوری مهم. این خوش‌بینی ممکن است. کمتر از سال‌های گذشته باشد. اما ۴۰ % از پاسخ‌دهندگان معتقدند که بیشتر خواهد بود. در حالی که ۳۳ %فکر می‌کنند. که ثابت خواهد بود.

شاید کشوری که در حال حاضر. بیشترین خوش بینی را دارد چین باشد. مانند سایر کشورها. صنایع پروتئین حیوانی آن تحت تأثیر. افزایش هزینه های خوراک قرار گرفته است. اما انتظار می رود. تا پایان سال تولید جوجه های گوشتی در این کشور ۳ % بیشتر شود.

برای اوکراین. دومین مقصد ما در این موضوع. چشم‌انداز چندان مطلوبی پیش‌بینی نمی‌شود. به نظر می‌رسد این کشور دومین. تولیدکننده بزرگ جوجه‌های گوشتی خود را از دست داده. و تحت تأثیر شیوع بیماری قرار گرفته است. مانند چین. این کشور سال را در وضعیت بدی آغاز کرد. اما اوکراین انتظار دارد. که با پیشروی در سال ۲۰۲۱ شاهد ادامه اختلالات باشد.

ما همچنین به چگونگی. افزایش تولید تخم مرغ در برخی. از بازارهای دوردست در. دهه گذشته نگاه می‌کنیم. و بر تولیدکننده‌ مکزیکی تمرکز می‌کنیم. که با موفقیت روند تولید بدون قفس را قبل از رسیدن. به سواحل مکزیک مشاهده کرد. و بر موجی سوار شد تا رهبری. این کشور را بر عهده بگیرد. بخش. یک چیز به دیگری منجر می شود.

مثل همیشه. در این شماره یک بخش تغذیه غنی داریم. لوئیس رومرو بررسی می‌کند. که چگونه تولید بدون آنتی‌بیوتیک باعث. تقویت همکاری و نوآوری شده است. در حالی که در بخش آینده. طیور ما به یکی از این نوآوری‌ها در توسعه استرالیا نگاه می‌کنیم. ما همچنین به راه حل های تغذیه ای. در حال ظهور برای کوکسیدیوز نگاه می کنیم.

آخرین

اما نه کم اهمیت. در بازدید منظم خود از کارخانه فرآوری طیور، می‌پرسیم که آیا مشارکت کارگران می‌تواند. عملکرد را افزایش دهد یا خیر. با نزدیک‌تر بودن کارکنان به عملیات روزانه نسبت به مدیران. واگذاری مسئولیت ممکن است منجر به شناسایی سریع‌تر مشکلات و راه‌حل‌های مناسب شود.

مشخصات:

ناشر: Greg Watt

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: ۵۰

حجم فایل: ۷ مگابایت

تاریخ انتشار: ژوئن ۲۰۲۱

منبع: کیمیا رشد صنعت البرز/https://kimiyaroshd.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *