شیراز 1401

افتتاح شانزدهمین نمایشگاه دام و طیور در شیراز با میزبانی از فعالان اقتصادی ۴ کشور

شیراز . ایرنا . مدیر عامل شرکت. نمایشگاه‌های بین‌المللی. فارس از حضور هیات‌های. تجاری و مقامات اقتصادی. چهار کشور و نیز. بیش از ۱۲۰ شرکت. در شانزدهمین نمایشگاه. بین المللی دام. طیور و صنایع وابسته خبر داد.

 به گزارش ایرنا. علی فرهادی روز چهارشنبه. در آیین گشایش شانزدهمین. نمایشگاه دام. طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه. شیلات و آبزیان در شیراز. که با حضور جمعی از مسولان استانی. و کشوری و هیات های تجاری. و مقامات اقتصادی از قطر. عمان. عراق و اقلیم کردستان برگزار شد. گفت: نمایشگاه های بین المللی. فارس این بار میزبان فعالان و متخصصانی. در حوزه دام. طیور و شیلات و آبزیان است. 

وی افزود: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام. طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت فعال و موفق در حوزه های مرتبط، در محل دائمی نمایشگاه های فارس برپا شده است. شرکت های حاضر در این نمایشگاه در حوزه های خوراک دام و طیور، ریز مغذی ها، ماشین آلات و تجهیزات صنایع دام و  طیور فعالیت دارند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد:

این نمایشگاه از 28 اردیبهشت در مساحتی به متراژ هفت هزار متر مربع و در سالن های حافظ، سرو، نرگس، بهار و بخشی از فضای باز نمایشگاه ها برگزار می شود.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های تهران، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، مازندران، البرز، قزوین، یزد، قم، گلستان، لرستان، شهرکرد، مرکزی، آذربایجان شرقی و غربی هستند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: برگزاری این نمایشگاه در استان فارس به عنوان استان پیشرو در کشور در حوزه تولیدات دامی و محصولات لبنی دارای اهمیت فراوانی است و از طرفی به دلیل نزدیک بودن کشور به حوزه خلیج فارس، این استان مکان مناسبی جهت ایجاد بازارهای صادراتی این محصولات است.

فرهادی افزود: نمایشگاه ها می توانند فرصت و شرایط لازم را جهت ارتباط و تعامل مستقیم بخش تولید و توزیع و مصرف فراهم کنند و در نهایت منجر به انعقاد قرارداد، تفاهمنامه و ثبت سفارشات بر مبنای نیازسنجی فنی و علمی شوند و خروجی این زنجیره و چرخه، شکل گیری رونق اقتصادی و تولید ایرانی دانش بنیان است.

وی با بیان اینکه در این رویداد، هیات های تجاری و مقامات بلندپایه اقتصادی از کشورهای قطر، اقلیم کردستان، عراق و عمان حضور خواهند داشت، گفت: بطور قطع برگزاری اینچنین نمایشگاه هایی موجب شناسایی نیازهای فنی و تکنولوژی و تامین آنها، زمینه ساز ورود به بازار های خارجی و توسعه صادرات و اشتغالزایی می شود.

فرهادی افزود: علاقه مندان به رویدادهای مهم اقتصادی می توانند تا روز شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس، از این رویداد بازید کنند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *