تولید محصولات میکرو و نانو انکپسوله

تولید محصولات میکرو و نانو انکپسوله برای مصرف خوراک دام و طیور

یک شرکت دانش‌بنیان. داخلی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی. موفق به تولید محصولات میکرو. و نانو انکپسوله در مقیاس بزرگ. صنعتی در کشور شد.

به گزارش ایسنا، حبیب رمضان‌زاده، رئیس هیات مدیره. این شرکت دانش‌بنیان. در مورد تولید محصولات میکرو انکپسوله این شرکت دانش‌بنیان. گفت. شرکت ما تکنولوژی میکرو. و نانو انکپسولاسیون را به صورت کاملأ بومی توسعه داده. و در حال حاضر برای مصرف صنایع دارویی. غذایی. آرایشی و بهداشتی و خوراک دام و طیور در حال تولید انبوه این مواد هستیم.

وی با بیان اینکه این شرکت. یک شرکت مبتنی بر علم و فناوری است. که بر روی تولید انکپسولاسیون مولکولی تمرکز دارد. خاطر نشان کرد. تکنولوژی اختصاصی ما. میکروانکپسوله‌ کردن. مواد مؤثره در صنایع دارویی. مکمل. شوینده.  آرایشی و بهداشتی. غذایی و خوراک دام و طیور است.

با این فناوری.رهایش آهسته و کنترل شده. مواد مؤثره از ریزکپسول‌ها. با مقیاس نانو و میکرو. کنترل بر الگوی رهایش و اندازه ذرات. و نیز تبدیل مواد مؤثره روغنی. و املاح نامحلول به پودر قابل حل. در آب ممکن می‌شود.

رئیس هیات مدیره این شرکت دانش‌بنیان. اظهار کرد. تکنولوژی ما موجب می‌شود. تا موادی که به طور معمولی قابل مصرف هستند. از پایداری بیشتر و جذب بهتری در بدن و انحلال کامل‌تری در محیط آبی برخوردار باشند. و همچنین تا حد زیادی طعم و بوی بد برخی از آن‌ها کاهش می‌یابد.

رمضان‌زاده در ادامه محصولات این شرکت را نسبت به سایر محصولات مشابه کاملأ رقابت‌پذیر اعلام کرد و گفت. برخی از محصولات ما اصولأ مشابه خارجی ندارند. و آن تعداد از محصولات ما که مشابه خارجی دارند. به لحاظ فنی. کیفی و قیمت نسبت به مشابه خارجی از رقابت‌پذیری خوبی برخوردارند. در حال حاضر حدود ۱۵ شرکت بزرگ صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی و خوراک دام و طیور از مشتریان عمده محصولات شرکت ما هستند. 

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی

وی بیان کرد: ما در سال گذشته موفق شدیم تا برای نخستین بار برخی از محصولاتمان را برای مصرف در صنایع داروسازی به کشور آلمان صادر کنیم و امیدواریم در سال جاری بتوانیم در بازارهای هدف اروپایی، آمریکای شمالی، روسیه، کشورهای همسایه و عربی صادرات داشته باشیم.

رمضان زاده اعلام کرد که این شرکت برای تولید محصولات میکرو و نانو انکپسوله دانش‌بنیان از تسهیلات سرمایه در گردش صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *