معرفی فناوری‌های حوزه خوراک دام و طیور

فناوری‌های حوزه خوراک دام و طیور معرفی می شوند

توانمندی‌ها. فناوری‌ها و دستاوردهای شرکت های دانش‌بنیان. برای توسعه همکاری‌ها در زمینه تامین بومی خوراک دام. طیور و آبزیان ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت. علمی و فناوری ریاست جمهوری.نخستین همایش و نمایشگاه محصولات فناوری های خوراک دام. طیور و آبزیان. با هدف توسعه راهکارهای کاهش وابستگی. در صنعت خوراک و استفاده از منابع جایگزین بومی با همکاری و حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۲۲ و ۲۳ خردادماه سال ۱۴۰۱ در نمایشگاه دایمی ایران‌ساخت، برگزار می شود.

این رویداد توسعه شبکه همکاری شرکت های دانش بنیان و خلاق، نهادهای حاکمیتی و بخش های کاربر، ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در سطح جهانی، بررسی راهکارهای افزایش توان رقابت بین المللی و تاب آوری، شناخت نیازهای فناورانه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان و ارائه تجربیات و دستاوردهای جدید شرکت های دانش بنیان را به دنبال خواهد داشت.

از مهم ترین محور های این رویداد می توان به توسعه راهکارهای کاهش وابستگی در صنعت خوراک و استفاده از منابع جایگزین بومی، ارائه تجربیات و دستاوردهای جدید شرکت های دانش بنیان، شناخت نیازهای فناورانه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان، ارائه آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی در سطح جهانی و توسعه شبکه همکاری شرکت های فناور، نهادهای حاکمیتی و بخش های کاربر اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *