همدان1401

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری , دامپروری و شیلات همدان 1401

هفدهمین نمایشگاه. بین المللی صنعت مرغداری . دامپروری و شیلات همدان. از 4 الی 5 مرداد ماه 1401. از روز سه شنبه تا جمعه. به مدت 4  روز. از ساعت 16 الی 22. در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی. همدان پذیرای حضور علاقه مندان و دوستداران. این صنعت می باشد .برگزار کننده این نمایشگاه نیز شرکت مدیریت. پروژه های نمایشگاهی می باشد .

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری , دامپروری و شیلات همدان

از مهم ترین اهداف برگزاری. هفدهمین نمایشگاه بین المللی مرغداری . دامپروری و شیلات همدان علاوه بر بی نیازی. از واردات محصولات کشاورزی. و دامپروری و شیلات . ترویج استفاده از محصولات ارائه شده , آشنایی با روش های نوین کاشت , داشت و برداشت , رسیدن به خود کفایی در ساخت ماشین آلات و ابزار رسیدن به این هدف بوده که جدید ترین و به روز ترین تولیدات در این حوزه و در این دوره به نمایش گذاشته شود این رویداد موجب ایجاد فضایی رقابتی بین مشارکت کنندگان شده و تولیدکنندگان داخلی را نیز به این امر ترغیب می کند تا علاوه بر حفظ سنت ها و فرهنگ بومی پا به پای تکنولوژی روز دنیا گام برداشته و کیفیت محصولات خود را به بالاترین سطح برسانند .

غرفه های نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری , دامپروری و شیلات همدان

غرفه های اختصاص داده شده به این نمایشگاه شامل 30 غرفه های مکانیزاسیون و ادوات کشاورزی , 4 غرفه برای نهاده های بخش کشاورزی , 3 غرفه برای  سیستم های نوین آبیاری , 5 غرفه برای دام و طیور بوده و مابقی در زمینه های دیگر می باشد .

منبع: شهاب گیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *