پرداخت تسهیلات به ۱۳۶۰ متقاضی بخش زراعت در زنجان

ایسنا/زنجان مدیر شعب بانک کشاورزی استان زنجان گفت. این شعب در استان طی چهار ماهه نخست. امسال مبلغ ۳۸ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال. تسهیلات در بخش شیلات. (پرورش ماهی گرم‌آبی، سردآبی و تولید بچه ماهی). به متقاضیان پرداخت کرد.

جواد صمدی در گفت‌وگو با ایسنا. با بیان اینکه این میزان تسهیلات. به ۲۵ نفر متقاضی پرداخت شد. اظهار کرد. طی چهار ماهه نخست امسال. مبلغ ۴۵۰ میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال. تسهیلات جاری و سرمایه‌ای. در بخش باغ‌داری به منظور اجرای طرح فراز. اصلاح و بهینه‌سازی باغات. قدیم به متقاضیان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه. از اول فروردین‌ماه تا پایان مردادماه. مبلغ ۱۱۳۰ میلیارد و ۳۹۲ میلیون‌ ریال. تسهیلات در بخش دامداری. (دام‌های سنگین، سبک، گوسفندداری و بره‌پرواری). به متقاضیان پرداخت شد. اضافه کرد. این میزان تسهیلات به ۱۶۵۸ نفر متقاضی دامداری. ارائه و ۵۲۹ نفر متقاضی بخش باغداری. از این تسهیلات بهره‌مند شدند.

مدیر شعب بانک کشاورزی در استان زنجان، ابراز کرد: طی چهار ماهه نخست امسال مبلغ ۱۱۳۲ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال تسهیلات در بخش زراعت به ۱۳۶۰ متقاضی پرداخت شد.

صمدی با اشاره به وجود ۱۲۱ متقاضی برای دریافت تسهیلات در بخش مرغ‌داری و طیور. ابرازکرد: از ابتدای امسال تا مردادماه مبلغ ۹۹۹ میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال تسهیلات در بخش مرغ‌داری و طیور به متقاضیان پرداخت شد.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان زنجان تشریح‌ کرد: تا ۱۰ خردادماه امسال مبلغ ۲۲ میلیارد و ۲۵۶ میلیون‌ ریال تسهیلات مردمی‌سازی یارانه‌ها در قالب سرمایه در گردش واحدهای تولیدی دام و طیور به ۸۲ متقاضی پرداخت شده‌ است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا مردادماه، مبلغ ۳۶۱ میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال ضمانت‌نامه برای مشتریان و پیمان‌کاران بخش‌های مختلف اقتصادی صادر شد که این ضمانت‌نامه برای ۱۵۳ نفر از مشتریان، متقاضیان و فعالان‌ اقتصادی در بخش‌های مختلف ارائه شده‌ است.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.