چند کلمه مورد ما

عملکرد و سلامت دام و طیور مشتریانمان درباره ما صحبت می‌کند

رسالت ما

تامین کیفیت برتر محصول رسالت ما بوده و همراهی پایدار مصرف کنندگان عزیز مکمل های چربی نیکورشدپایا افتخار بزرگی برای ماست.

ارزش‌های ما

ارزش‌های ما شامل اخلاق مداری، کیفیت برتر، پشتیبانی پس از فروش فوق‌العاده و ارتباط عمیق با مشتریان است.

ما خود را چگونه معرفی می‌کنیم؟

شرکت کیمیا صنعت البرز

تیم ما از کارشناسان مجرب و متعهد تشکیل شده است که همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستند.

امروزه به موازات افزایش جمعیت، اهمیت موضوعاتی از قبیل تأمین پایدار منابع غذایی با کیفیت، به‌عنوان محور توسعه پایدار بیشتر شده است. در همین راستا افزایش بهره‌وری تولید محصولات دامی ‌‌و کشاورزی، امنیت زیستی و دسترسی به منابع تغذیه‌ای سالم، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به محدودیت تأمین منابع پایه در پرورش دام و طیور، افزودنی‌های خوراک دام و طیور بر پایه چربی‌ها نقش بسیار مهمی‌‌ در تعادل جیره و سلامت دام و طیور و افزایش بهره‌وری این صنعت ایفا می‌‌کنند.

هدف و تلاش ما در شرکت کیمیا رشد صنعت البرز، به عنوان پیشرو در زمینه تولید مکمل های پودر چربی برای خوراک دام و طیور، این است که در تأمین پایدار منابع غذایی با کیفیت، بهبود عملکرد و سلامت دام و طیور و افزایش بهره‌وری تولید محصولات دامی و کشاورزی نقش آفرینی کنیم.

شعار ما در شرکت کیمیا رشد صنعت البرز این است که
کیفیت قابل اغماض نیست
چرا که "گاوها دروغ نمی‌گویند".
راز کیفیت متمایز محصولات ما

محصولات تولیدی ما

محصولات ما شامل انواع پودر چربی خالص، پودر چربی کلسیمی و پودر چربی کلسیمی پلاس و پودر چربی امگا۳ ویژه خوراک دام، طیور و آبزیان است که امروزه از عنوان محصولات شناخته شده‌ و ضروری در صنعت دام و طیور کشور محسوب می‌شوند و با کیفیت و کارایی برتر، قابلیت رقابت با بهترین محصولات خارجی را دارند.

در شرکت کیمیا رشد صنعت البرز، ما به اثبات کارایی و اثربخشی محصولات خود در تست های فارمی و آزمایشگاهی اعتقاد داریم. در همین راستا با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و به کار گیری فناوری های بروز در تولید، کیفیت محصولات نیکورشد پایا در بالاترین سطح بوده و گواه این مدعا، نتایج آزمایشات انجام شده بر اساس استانداردهای معتبر می باشد.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

حقیقت شرکت ما

ما مفتخریم که با بهره گیری از دانش فنی به روز و فعالیت‌های تحقیق و توسعه، در فرآیند شناسایی نیاز روز مشتریان، مطالعه و تحقیقات، بهره گیری از ماشین‌آلات پیشرفته، تولید محصول، کنترل و تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش، توانسته‌ایم اعتماد و رضایت حداکثری فعالان صنعت دام و طیور کشور را کسب کنیم.

برای تماس کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با شرکت کیمیا رشد صنعت البرز، با ما تماس بگیرید.

تیم ما از کارشناسان مجرب و متعهد تشکیل شده است که همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستند.