کیمیا رشد صنعت تولید کننده و عرضه کننده انواع افزودنی، مکمل و پودرهای چربی برای دام پروری ها، گاوداری ها و مرغ داری های صنعتی و کارخانجات خوراک دام و طیور می باشد.
سیستم تامین مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی تولید به روز، نیروی انسانی متخصص و متعهد و رعایت اصول بهداشتی و زیست محیطی، مهمترین عامل کیفیت و تمایز محصولات ارایٔه شده از سوی این شرکت می باشد.

KimiyaRoshdSanatAlborz16

شرکت کیمیا رشد صنعت البرز به پشتوانه تجربه چندین ساله بنیانگذاران خود در عرصه خوراک دام و با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب، مفتخر است با محصولات خود با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان عزیز باشد.

پیشینه ما

کیمیا رشد صنعت البرز شرکتی در زمینه تغذیه دام و طیور و آبزیان است و از فناوری و ماشین آلات پیشرفته و به روز شده و کارکنان باتجربه و متخصص در زمینه تولید و عرضه محصولات مرتبط با افزودنی خوراک دام و طیور بهره مند است.
این شرکت طیف وسیعی از محصولات چربی، تولید شده از منابع روغن نباتی را برای پاسخگویی به نیازهای بخش تغذیه حیوانات از جمله چربی محافظت شده شکمبه ارائه می دهد.

کیمیا رشد صنعت البرز به منظور برآورده ساختن نیاز دامدارن و مرغداران کشور به پودر چربی با کیفیت بالا، یک مرکز تولید پیشرفته با ماشین آلات اختصاصی ساخته است که سرمایه گذاری قابل توجه ای در راستای افزایش توانایی پاسخگویی به تقاضای اضافی برای چربی های محافظت شده شکمبه است.

ساخت تأسیسات ۲ هزار متر مربعی در آوریل ۲۰۱۹ آغاز شد و اولین بچ محصول در مه ۲۰۱۹ تولید شد. در ژوئن ۲۰۱۹ اولین محموله های محصول نهایی به مشتریان در ایران ارسال شد.

کیمیا رشد صنعت البرز با همکاری شرکا و نمایندگان خود در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و صادرات محصول به سایر نقاط جهان علی الخصوص کشورهای همسایه را در برنامه کاری خود دارد.

در کیمیا رشد صنعت البرز، هدف آن است که با تأمین منابع پایدار و با کیفیت مواد خام، کیفیت محصول در بالاترین سطح ممکن باشد چرا که ما معتقدیم چربی های خوراکی می توانند نقش حیاتی در تغذیه پایدار و مولد دام داشته باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار پایداری و چگونگی کمک مکمل های چربی به بهبود کارایی تولید دام، در کاتالوگ شرکت موجود است.

کیمیا رشد صنعت البرز

شرکت کیمیا رشد صنعت البرز، همواره با مصرف کنندگان محصولات در ارتباط بوده و بازخورد مثبت مشتریان از کیفیت محصولات باعث دلگرمی شرکت در ادامه تلاش برای تولید بهترین ها است.

بازخوردها

دفتر مرکزی : شنبه الی چهارشنبه – ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر

شماره تماس: ۰۲۶۴۵۳۳۳۳۳۶

ارتباط از طریق واتساپ: ۰۹۱۹۹۶۷۵۹۲۵

دفتر فروش : همه روزه – ۹ صبح الی ۹ شب

ارتباط با ما